Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusai į filmą „Vykrutasai“ prisiviliojo vieną ryškiausių Holivudo žvaigždžių Milica Natasha Jovovich

Rusai į filmą „Vykrutasai“ prisiviliojo vieną ryškiausių Holivudo žvaigždžių Milica Natasha Jovovich.
Organizatorių nuotr. / Rusai į filmą „Vykrutasai“ prisiviliojo vieną ryškiausių Holivudo žvaigždžių Milica Natasha Jovovich.
Šaltinis: 15min
0
A A

Holivudo žvaigždė, vaidinusi tokiose juostose kaip „Absoliutus blogis“, „Penktasis elementas“, bei „Žana D`Ark“, vasario mėnesį įkūnydama rusę Nadią į kino teatrus atkeliaus filme „Vykrutasai“.

Ukrainoje gimusi, būdama penkerių su tėvais emigravusi, modeliu dirbusi Milica Natasha Jovovich (toks jos visas vardas) laisvai kalba serbų, rusų, anglų bei prancūzų kalbomis, tad visai nenuostabu, kad režisierius Levanas Gabriadzė nutarė pakviesti šią žvaigždę į savo filmą.

„Dėl įtempto grafiko galėjau šiai komedijai skirti tik dešimt dienų. Teko aukoti visos filmavimo komandos poilsį bei asmeninį gyvenimą. Naktimis mokydavausi tekstus ir, galiu prisipažinti, tas dienas galvojau ir kalbėjau rusiškai tikriausiai daugiau nei per visą gyvenimą“, – pasakoja aktorė.

Slava Kolotilovas (akt. Konstantinas Kabenskis), rusų kalbos mokytojas iš mažo pajūrio miestelio, ir Nadia (akt. Milla Jovovich), daug pasiekusi maskvietė, atsitiktinai susipažino sostinėje. Praėjus vos savaitei, kurią jie praleido kartu vis įsiveldami į nuotykius, Slava ir Nadia pametė vienas dėl kito galvą. Įsimylėjėliai nusprendė susituokti.

Tuoktuvės turėjo vykti Maskvoje. Tad Slava, kuris jau buvo spėjęs grįžti į gimtąjį miestelį, susiruošė į kelionę traukiniu. Tačiau stotyje įvyko nenumatyta nelaimė – aukštas pareigas einantis pareigūnas atėmė iš Slavos pasą ir prievarta skyrė jį vaikų futbolo komandos treneriu. Slava, negalintis pasigirti drąsa iš prigimties, nedrįso pasipriešinti pareigūnui.

Jis taip pat neišdrįso pasakyti tiesos sužadėtinei. Tris dienas Slava visais įmanomais būdais stengėsi, kad komanda pralaimėtų varžybas, jis galiausiai atgautų pasą ir galėtų vykti pas išrinktąją, o Nadią ramino baltu melu. Tuo tarpu Nadia visas tris dienas šventė vestuves be sužadėtinio.

Lyg tykojęs palankios progos Nadios horizonte pasirodė buvęs sužadėtinis – turtingas maskvietis Dania (akt. Ivanas Urgantas). Dania iš karto griebia jautį už ragų ir imasi visų įmanomų priemonių, kad sugriautų keistas Nadios ir Slavos vestuves, kol šis kažkur toli atlieka „žygdarbius“.

Nuotaikinga komedija „Vykrutasai“ puikių žvaigždžių – garsiosios M.Jovovich, vieno talentingiausių jaunosios kartos Rusijos aktorių K.Kabenskio ir šmaikščiojo I.Urganto – lūpomis papasakos neįtikėtiną meilės istoriją. Kino teatruose ją bus galima pamatyti jau nuo vasario 18 dienos.

Temos Rusai, Holivudas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min