Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Saulėlydžio“ aktorė išplepėjo „Brėkštančios aušros“ paslaptį (video)

Filmas „Saulėlydžio tęsinys: užtemimas“
Kadras iš filmo / Filmas „Saulėlydžio tęsinys: užtemimas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Paskutinė „Saulėlydžio“ serijos dalis „Brėkštanti aušra“ bus pradėta filmuoti jau šių metų spalio mėnesį. Melburne vieno interviu metu liežuvio už dantų nenulaikė tame pačiame filme Andželos vaidmenį atliekanti aktorė Christiana Serratos.

Kol pokalbio metu aktorės kolegos filme „Užtemimas“ išsisukinėjo nuo atsakymo, kokia tiksli „Brėkštančios aušros“ filmavimo pradžios data, Ch.Serratos netikėtai praskleidė paslapties šydą.

„Niekas dar nieko nesakė“, – į reporterio klausimą apie galimą darbų pradžią atsakė aktorius B.Stewartas, o C.Serratos suskubo paneigti savo kolegos išsakytą mintį: „Ne. Spalio mėnesį.“

„Mes galėtume pasakyti tiesą, bet tuomet turėtume jus nužudyti. Tai dabar ir laukia Christianos“, – netikėtą kolegės paatviravimą juokais bandė paversti kolega G.Birminghamas.

Iki pat šio neatsargaus pareiškimo dar nebuvo oficialaus patvirtinimo, kada paskutinė iš keturių Stephenie Meyers milijoniniu tiražu parduotų „Saulėlydžio“ serijos knygų „Brėkštanti aušra“ bus perkelta į kino ekranus.

Ta pati aktorė taip pat prisipažino, jog šią akimirką gyvena ne savo, bet filmo herojės gyvenimą. Tačiau šis etapas nevargina, esą ji jau spėjo priprasti prie visos šios „Saulėlydžio“ manijos, kurią prilygino buvusiai „The Beatles“ manijai.

„Dabar pradėjau gyventi nebe savo, bet filmo herojės gyvenimą. Viskas, kas vyksta aplinkui, visi klausimai, pasisakymai ir t. t. adresuojami būtent jai, o ne man. Mano pačios gyvenimas nukeltas į antrą planą“, – tikino aktorė.

Taip pat viešojoje erdvėje sklinda gandas, jog „Brėkštanti aušra“, kaip ir kompanijos „Warner Bros“ išleidžiamas „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“, bus padalyta į dvi dalis. O kitas gandas, kuris jau, rodos, virsta tiesa, –  paskutinės „Saulėlydžio“ dalies režisuoti bus pakviestas Billas Condonas, sukūręs tokius miuziklus kaip „Svajonių merginos“ bei „Čikaga“.

„Saulėlydžio tęsinys: užtemimas“ – kinuose nuo liepos 2 dienos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min