Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Veiksmo filmų patirtis Angelinai Jolie padėjo įgarsinti kovinę Tigrę

Angelina Jolie įgarsino kovinę Tigrę
Forum cinemas nuotr. / Angelina Jolie įgarsino kovinę Tigrę
Šaltinis: 15min
0
A A

Antrosios animacinio filmo „Kung Fu Panda“ dalies pasirodymą galima buvo nuspėti iš anksto. Būtent šitaip pareiškė kino kompanijos „DreamWorks“ vykdantysis direktorius Jeffrey Katzenbergas.

„Tikėjomės, kad pirmoji filmo dalis vaikams patiks, tačiau filmo sėkmė pranoko visus lūkesčius. Filmą žiūrėjo ir tėvai, kurių mėgstamas aktorius Bruce Lee „atgimė“ kung fu pandos pavidalu – dinamiška istorija pavergė didelius ir mažus. Paskatinti tokios sėkmės, privalėjome sukurti filmo tęsinį“, – atvirai prisipažino J.Katzenbergas.

Animacinis filmas „Kung Fu Panda 2“ išdailintas iki menkiausių detalių. Per trejus metus nuo pirmosios dalies pasirodymo smarkiai patobulėjo kompiuterinės technologijos, tad pasinaudodami technikos laimėjimais kūrėjai padarė tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma: puikus grafinis atlikimas, 3D efektai, papildyti klasikiniais Rytų kovos menais ir Holivudo aktorių žvaigždynu, padovanojusiu savo balsus pagrindiniams herojams.

„Rezultatas išėjo tiesiog stulbinantis“, – džiaugiasi Jeffrey Katzenbergas.

Aktorius Jackas Blackas, kuris filme įgarsina visada alkaną pandą Po, juokauja, kad palyginus jo ir Po kūno sudėjimus, jiems abiem labiau tiktų sumo, o ne kung fu kovos menas.

„Aktorė Angelina Jolie yra nusifilmavusi ne viename veiksmo filme, todėl žino, kaip turi kalbėti kovinė Tigrė. Todėl bijodamas apsijuokti, įgarsinant filmą aš net užsirašiau į kung fu treniruotes, tad dabar Po yra tikras Rytų kovos menų ekspertas, o aš nebėgčiau savo kelyje sutikęs ir patį Jackie Chaną“, – tvirtai rėžė humoro jausmo nestokojantis komikas J.Blackas.

Prieš prasidedant filmavimo darbams, studijos „DreamWorks“ vykdantysis direktorius visą filmavimo grupę nuskraidino į senovę menantį Kinijos miestą Chengdu, kur kolektyvas lankėsi pandų rezervate ir iš arti stebėjo Po gentainius. Filmo „Kung Fu Panda 2“ režisierė Jennifer Yuh mano, jog ši kelionė padarė didžiulę įtaką animacinio filmo kūrimo eigai.

„Manau, juosta puikiai perteikia Kinijos dvasią ir jos kultūros subtilybes. Chengdu egzistuoja ir „Kung Fu Pandoje 2“. Nors ir apgyvendintas pasakiškais ir neregėtais personažais, tačiau jis iš tiesų primena miestą, kuriame lankėmės prieš pradedami kurti animacinį filmą“, – tvirtina režisierė J.Yuh.

Visi filmavimo grupės nariai sutartinai linkčioja, jog „Kung Fu Panda 2“ neabejotinai puikus animacinis filmas.

„Mano vaikams yra nuo trejų iki devynerių metų ir patikėkite – visi jie vienodai dievina storulį Po, tad galiu drąsiai teigti, jog ši žavinga panda ir šiemet bus didžiausia vaikų numylėtinė, o juosta pretenduoja tapti žiūrimiausiu vasaros animaciniu filmu“, – sakė šešis vaikus auginanti aktorė Angelina Jolie.

Lietuviškai filmą įgarsino Ramūnas Cicėnas, Nelė Savičenko, Dainius Kazlauskas, Vytautas Rumšas, Rimantė Valiukaitė, Marius Jampolskis, Jolanta Dapkūnaitė, Sakalas Uždavinys, Dalius Skamarakas ir kiti.

Lietuviškai kalbančios pandos Po ir jo draugų kelionė gelbstint Kiniją nuo piktadario Lietuvos kino teatruose prasidės birželio 1 dieną, kai visas pasaulis minės Vaikų gynimo dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min