Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Viasat“ kino komedijų festivalio atidaryme – lietuviška parodija ir britiškas humoras

Giedrius Savickas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Giedrius Savickas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau ketvirtadienį komedijų fanai vyks į vienintelio Lietuvoje kino komedijų festivalio atidarymą. Šypsenų šventėje galima tikėtis ne tik pirmojo festivalio filmo – nuotaikingos humoro karalių britų komedijos, bet ir juokingiausios Lietuvoje televizijos laidos „Dar pažiūrėsim“ kūrybinės grupės staigmenos.

Atidarymo šventę patikėta vesti vienam juokingiausių žmonių Lietuvoje – aktoriui Giedriui Savickui. Jis ir laidos „Dar pažiūrėsim“ kūrybinė grupė festivalio atidarymui rengia staigmeną – gyvai atliekamas improvizacijas kino tema.

„Viasat“ kino komedijų festivalio atidarymo filmas – režisieriaus Jonathano Lynno veiksmo filmo parodija „Pataikyk kulką į mane“ su genialiais Didžiosios Britanijos aktoriais ir subtilaus britiško humoro pipiriukais. Šis filmas sukurtas prancūziško Pierre’o Salvadorio kūrinio motyvais. Kai aristokratiškas visą gyvenimą samdomu žudiku dirbęs Viktoras atsisako įvykdyti užduotį, nes ... įsimyli savo taikinį – gero nelauk. Po kojomis pasipainioja nevėkšla Tonis ir pasiprašo į mokinius, buvęs darbdavys užsiundo bejausmį ir „ begalvį“ seklį , o taikinys ir meilės objektas – pribloškianti vilioklė Rouz – irgi ne be nuodėmės, nes paprastas tepliones pardavė už sumą, tolygią Rembranto šedevrui.

Žavią vagišę vaidina vis dažniau garbinama kino aktorė Emily Blunt, į pensiją besiruošiantį žudiką – Billas Nighty, o nevėkšlos vaidmeniui idealiai tinka Rupertas Grintas, žinomas kaip Ronis, Hario Poterio draugas.

„Viasat“ kino komedijų festivalio atidarymo šventė vyks kino centre „Forum Cinemas Vingis“ ir prasidės 19 val. Žiūrovai, pageidaujantys dalyvauti atidaryme ir lietuviškas parodijas bei pirmąjį festivalio filmą pamatyti kartu su kino industrijos atstovais, gali įsigyti bilietus į atidarymo renginį kino teatro kasose.

Kino komedijas pristato Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris” ir didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos regione „Viasat“. Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ yra didžiausias kino renginys Lietuvoje, rengiamas jau 15 metų. „Viasat“ – didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos regione. Jos klientai – daugiau nei 200 tūkstančių šeimų Baltijos šalyse ir Ukrainoje.

„Viasat“ kino komedijų festivalis vyks spalio 14-21 dienomis Vilniuje, kino centre „Forum Cinemas Vingis”. Spalio 22 dieną komedijos persikels į Kauną, o spalio 23 dieną festivalio filmai pasieks Klaipėdą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min