Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Deivį žavi rusų klasika

Atlikėjas Deivis paauglystėje mėgo knygas apie indėnus.
„15min“ nuotr. / Atlikėjas Deivis paauglystėje mėgo knygas apie indėnus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Žinomi lietuviai artėjant Vilniaus knygų mugei su 15min.lt dalijasi įspūdžiais apie mėgstamiausias knygas ir rašytojus. Populiarus atlikėjas Deivis, pasirodo, yra nemenkas knygų skaitymo entuziastas, tiesa, jo simpatijos ilgainiui keitėsi.

– Ar tau yra tekę būti Vilniaus knygų mugėje?

– Esu buvęs vieną kartą. Rodos, prieš porą metų. Man kažkaip nepavyksta suderinti laiko. Mugė labai patiko, liko puikūs įspūdžiai. Pasijutau kaip vienoje didelėje bibliotekoje. Žinoma, įsigijau ir knygų.

– Kokie rašytojai patiko vaikystėje?

– Čia galėčiau mesti ne vieną akmenį į savo tėvo daržą. Jis duodavo skaityti labai sudėtingas knygas. Tokias reikėtų dabar skaityti, o ne vaikystėje. Todėl ir neužkūrė manęs skaityti. Tiesa, vėliau, paauglystėje, esu perskaitęs daugybę knygų apie indėnus, mėgau Jamesą Fenimore'ą Cooperį. Taip pat sužavėjo E.M.Remarque „Triumfo arka“. Labai svarbu, kokiu etapu ir kokios būsenos skaitai knygą.

– Kokias knygas dabar mėgsti skaityti?

– Galbūt esu senamadiškas, bet mėgstu rusų klasiką. Dabar prie mano lovos guli kelios Antono Čechovo dramos: „Trys seserys“, „Žuvėdra“, „Vyšnių sodas“.

– Jei būtų tavo valia, kokį rašytoją pakviestum į Vilniaus knygų mugę?

– O prikelti iš numirusiųjų galima? (Juokiasi.) Norėčiau sutikti Ernestą Hemingway. Jis yra žavinga asmenybė, įdomus jo gyvenimas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min