Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 10d. 13:54

Skelbiami intriguojančio istorinio romano „Karūnos deimanto paslaptis“ laimėtojai!

Knygos viršelis
Leidyklos „Eugrimas“ nuotr. / Knygos viršelis

Ivan Korsak yra žinomas šiuolaikinėje Ukrainos literatūroje kaip istorinių romanų ir apysakų autorius. Per 10 metų yra sukūręs 6 istorinius romanus. Autorius yra Ukrainos ir tarptautinių premijų laureatas, Lucko miesto garbės pilietis. Jo kūriniai išversti į baltarusių ir rusų kalbas. „Karūnos deimanto paslaptis“ – pirmoji rašytojo knyga, išversta į lietuvių kalbą.

Ivan Korsak istorinis, nuotykinis romanas „Karūnos deimanto paslaptis“ yra puikus pavyzdys Lietuvos rašytojams ir skaitytojams, kaip galima vaizdingai ir paprastai sukurti intriguojantį pasakojimą, jungiantį Ukrainos ir Lietuvos istoriją. Knyga atskleis Kijevo Rusios ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės svarbius ir reikšmingus įvykius, taip pat ir XX amžiaus pradžios ukrainų siekį – sukurti Nepriklausomos Ukrainos valstybę.

Ivan Korsak ir leidykla „Eugrimas“ siūlė laimėti knygą „Karūnos deimanto paslaptis“. Tam reikėjo atsakyti į tris klausimus, susijusius su Lietuvos ir Ukrainos istorija:

- Kokį vardą krikšto metu gavo Liubartas Gediminaitis? (Dmitrijaus)

- Kokiais metais Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pietinėje sostinėje – Didžiajame Lučeske (Lucke) įvyko Europos monarchų suvažiavimas? (1429)

- Koks vertingas krovinys buvo gabenamas Vytautui Didžiajam į šį suvažiavimą, tačiau kunigaikščio taip ir nepasiekė? (Karūna)

Daugiau informacijos apie knygą rasite čia.

Laimėtojai atrinkti burtų keliu yra šie:

1. Marius Zamulskis;

2. Irena Berežanskienė;

3. Justinas Matulevičius.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min