Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Autobiografinę knygą išleis žurnalistė Palmira Galkontaitė

Palmira Galkontaitė
LRT nuotr. / Palmira Galkontaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Televizijos žurnalistė, laidų vedėja Palmira Galkontaitė išleis autobiografinę knygą „Atleisk. Pasmerkta populiarumui“.

P.Galkontaitės publicistinė, autobiografinė knyga bus apie nuo 1999 m. LNK televizijoje transliuotą laidą „Atleisk“, kuri 2004 m. buvo pervadinta į „Nepriklausomą paieškų tarnybą“ ir nuo 2008 m. rodoma Lietuvos televizijoje.

Knygoje, kurią išleis leidykla „Baltos lankos“, autorė pasakoja apie laidoje dalyvavusių žmonių likimus, laidos užkulisius, keliones.

Ištrauka iš būsimosios knygos:

„Stojantieji prieš teismą gali bent tikėtis objektyvaus verdikto. Kokio verdikto gali tikėtis laidų rengėjai, pateikę žiūrovų teismui savo kūrinį? Subjektyvių vertinimų kratinio? Priklausomo nuo žiūrinčiojo tos akimirkos nuotaikos, nuo jo to vakaro būsenos, nuo skrandžio ir šlapimo pūslės turinio. Patiks – nepatiks? Sudomins ar nesudomins? Supras ar pasišaipys, išjuoks? O gal ims plūstis: kokį šūdą čia rodo?

Tą 1999 metų rugsėjo 15-osios trečiadienio vakarą nejungiau televizoriaus. Ne tik todėl, kad buvo nepakeliama žiūrėti į save, regis, tokią nerangią, sukaustytą...

Pirmojoje „Atleisk“ laidoje rodytas istorijas žinojau mintinai. Vaikščiojau namuose iš kampo į kampą, vis dirsčiodama į laikrodį ir mintyse regėdama tai, ką tuo metu turėtų matyti žiūrovai.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min