Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išleista istoriko Petro Stankero knyga apie A.Hitlerio laikų Vokietiją

Knygos viršelis
Leidyklos „Mintis“ nuotr. / Knygos viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Leidykla „Mintis“ išleido naują istoriko Petro Stankero publicistinę, gausiai iliustruotą knygą apie nacionalsocialistinę Vokietiją.

Autorius siekia Lietuvos skaitytojams paaiškinti ir padėti suprasti Adolfo Hitlerio ir jo sukurto Trečiojo reicho fenomeną. Pokario kartoms jis buvo vokiečių tautos fiureris, diktatorius, kartu su J. Stalinu sukėlęs Antrąjį pasaulinį karą ir užvaldęs didžiąją dalį Europos.

Kartu tai naujas požiūris į A. Hitlerį kaip žmogų ir valstybės, su kuria Lietuva palaikė diplomatinius santykius, vadovą. Knygoje pateikiamas platus spektras įvairiausių temų, tokių kaip fašizmo atsiradimas, NSDAP įsteigimo užkulisiai, kokias knygas ir kokiomis kalbomis skaitė A. Hitleris, pasakojama apie jo asmeninės bibliotekos likimą, Berlyno olimpiadą, vadinamąjį Madagaskaro projektą ir Krištolinę naktį, generalinį planą „Ost“, „galutinį žydų klausimo sprendimą“, Maidaneko koncentracijos stovyklą, Niurnbergo procesą. Be to knygoje pirmą kartą Lietuvos istoriografijoje pateikiamos A. Hitlerio knygos „Mano kova“ išsamios ištraukos su komentarais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min