Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Knygoje teigiama: Buda – autoritetingiausias asmeninio ir profesinio tobulėjimo treneris

Knygos viršelis
Leidyklos nuotr. / Knygos viršelis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Franz Metcalf, BJ Gallagher. Būti Buda darbe: 108 senos tiesos apie permainas, stresą, pinigus ir sėkmę. Iš anglų kalbos vertė Jovita Liutkutė. – Vilnius: Tyto alba, 2014. – 208 p. Su jo Šventenybės Dalai Lamos pratarme. Viršelio dailininkė Asta Puikienė.

Franzas Metcalfas – religijotyros daktaras, populiarių budistinių knygų autorius, apžvalgininkas. BJ Gallagher – sociologė, konsultantė, populiari tinklaraštininkė ir knygų autorė. 

Ši knyga skiriama žmonėms, norintiems senovinę dvasinę išmintį pritaikyti šiuolaikinėms situacijoms savo darbe, išsaugoti ramybę ir gyvenimo džiaugsmą audringame ir sumaišties kupiname verslo ir karjeros pasaulyje.
 
Kaip protingi žmonės atlieka bukinančius darbus?
Kaip reaguoti į gandus ir apkalbas darbe?
Kaip elgtis su pataikūnais?
Kaip reaguoti, jei kas nors šmeižia?
Kaip išsaugoti dvasios ramybę turint siaubingą viršininką?
Ar atleidžiant už prastą darbą įmanoma atjausti?
Ar gali Budos mokymas padėti užkirsti kelią seksualiniam priekabiavimui?

Knygoje nagrinėjamos 108 problemos, su kuriomis kiekvienas neišvengiamai susiduriame darbe. Nereikia baimintis – išsamūs šių problemų sprendimai pateikiami nesigilinant į budizmo metafiziką ir ezoteriką.

Budą galėtume laikyti autoritetingiausiu pasaulyje asmeninio ir profesinio tobulėjimo treneriu. Jo patarimai praverstų kiekvienam, kas praleidžia darbe didelę savo gyvenimo dalį, viršininkus mato dažniau nei sutuoktinius, ir būtent darbe susiduria su pamatinėmis budistinėmis pasaulio tiesomis: viskas erzina, viskas tarpusavyje susiję ir viskas laikina. Tūkstančius metų budizmas milijonams žmonių visame pasaulyje teikė dvasinį kasdienio gyvenimo pagrindą. Tačiau ar jis turi ką patarti mums, gyvenantiems šiuolaikiniame darbo pasaulyje? Autorių manymu – tikrai taip. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min