Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 1d. 13:36

Laimėk Johno Irvingo knygą „Kol tave rasiu“ su rašytojo autografu! (video)

Johnas Irvingas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Johnas Irvingas

Nepailstantiems skaitytojams, o ypač amerikiečių rašytojo Johno Irvingo gerbėjams, siūlome laimėti romaną „Kol tave rasiu“ su paties rašytojo autografu.

Šioje knygoje rašytojas tarsi apibendrina pagrindines savo gyvenimo bei kūrybos temas ir pagaliau atskleidžia daug metų saugotą paslaptį. Pasakojama istorija tokia skaudi ir asmeniška, kad Johnas Irvingas, parašęs romaną pirmuoju asmeniu ir įteikęs rankraštį leidyklai, po kurio laiko jį atsiėmė ir perrašė trečiuoju. Galbūt kaip tik šios knygos trūksta Jūsų knygų lentynoje ar iki visos J.Irvingo kolekcijos?

Johno Irvingo romano „Kol tave rasiu“ ištrauką rasite čia.

Ką daryti. Galbūt neatsispyrėte pagundai ir nedelsdami perskaitėte naujausią, visą pasaulį sudrebinusią bei visai neseniai Lietuvos knygynų lentynas pasiekusią J.Irvingo romaną „Paskutinė naktis Tvisted Riveryje“. Dauguma skaitytojų pripažįsta, kad tai vienas vertingiausių ir stipriausių iki šiol parašytų J.Irvingo kūrinių. Ką apie šią knygą manote Jūs?

Kritiškai įvertinkite naujausią J.Irvingo knygą ir jos recenziją siųskite mums. Pageidautina, kad recenzijos skaitytojus trumpai supažindintumėte su turiniu, atskleistumėte knygos teigiamus bei neigiamus bruožus, savo požiūrį galite pagrįsti citatomis. Recenzija turėtų turėti pavadinimą ir vertinimą nuo 1 iki 5 balų. Galbūt norėsite duoti patarimų būsimiems skaitytojams.

Ko nedaryti. Neskirkite per daug dėmesio turinio perpasakojimui, nes mums svarbiausias Jūsų knygos vertinimas. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad didžiosios dalies recenzijos neužimtų citatos. Pasistenkite neišsiplėsti, kad būsimiems skaitytojams išliktų knygos paslaptis.

J.Irvingo romano „Paskutinė naktis Tvisted Riveryje“ recenzijų laukiame iki vasario 28 dienos adresu a.satkunaite@15min.lt.

VIDEO: John Irving's LAST NIGHT IN TWISTED RIVER

Temos: 1 Naktis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min