Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nauja Vytauto V. Landsbergio pasaka – spalvinga knygelė mažiausiems skaitytojams

Knygos viršelis
Leidyklos nuotr. / Knygos viršelis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vytautas V. Landsbergis, „Kieno liežuvis ilgesnis?“. Dailininkė Dalia Karpavičiūtė. Leidykla „Dominicus Lituanus“, Vilnius, 2014.

Lapiukas Pūkis – naujasis mažųjų skaitytojų bičiulis. Antroje pasakoje „Kieno liežuvis ilgesnis?“ Pūkis susipažįsta su miško gyventojais ir išmoksta, jog negražu rodyti liežuvį.

„Pūkio pasakos” – tai knygelės 2-7 metų vaikams, kuriose paprasta ir linksma forma pasakojama apie mažylio lapiuko pasaulio pažinimą, draugus, pramogas, skaudžias ir linksmas gyvenimo pamokas.

Spalvingas iliustracijas pamėgs patys mažiausi knygelių mylėtojai, o tekstą didžiosiomis raidėmis skaityti galės ir pradedantys mažieji skaitytojai.

Pirmąją serijos knygelę „Iš kur atsirado Pūkis?” jau įvertino ir į savo 2014 m. geriausių knygų katalogą įtraukė Tarptautinė Jaunimo Biblioteka (Internationale Jugenbibliothek, White Ravens Catalogue). Ši knygelė taip pat buvo įtraukta į 2014 m. geriausių lietuviškų vaikiškų knygų katalogą, skirtą Bolonijos knygų mugei. „Pūkio pasakas” iliustruoja dailininkė Dalia Karpavičiūtė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min