Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 19, 12:35

Naujas projektas 100knygu.lt – visiems, besidomintiems knygomis

Kaip manote, kiek knygų Lietuvoje išleidžiama per metus? Išduosime – apie 1000. Kaip manote, kokia perkamiausia knyga buvo, tarkime, šių metų gegužės mėnesį? Tai Loretos Paškevičienės „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“. Šią ir dar daugiau įvairios informacijos nuo šiol galite rasti naujame projekte 100knygu.lt. Tai projektas, skirtas tikriems knygų mylėtojams.
Knygų mugėje
Knygos / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Knygos

Kaip teigia projekto įkūrėjai, Lietuvoje kasmet išleidžiama galybė knygų, sunku susigaudyti, ką būtų verta ir įdomu paskaityti, kokios vyrauja mados, apie kokias knygas diskutuojama draugų rate. Leidyklos sudarinėja tik savo leistų knygų dešimtukus, o tai neatspindi bendrų tendencijų. Taip ir gimė idėja sukurti interneto puslapį, kuriame kiekvienas ras objektyvų perkamiausių knygų šimtuką bei kitos įdomios informacijos apie knygas.

Šiuo metu svetainėje rasite kiekvieno mėnesio 100 perkamiausių knygų sąrašą. Projekto koordinatoriai bendradarbiauja su leidyklomis, kurios tiekia „karščiausias naujienas“. Pagrindiniai knygynų tinklai „Pegasas“ ir „Vaga“ pateikia knygų pardavimo duomenis, taip ir gimsta objektyvus „Knygų TOP100“.

Daug dėmesio skiriama ir bendradarbiavimui su knygų tinklaraštininkais, kurie dalinasi savo perskaitytų knygų atsiliepimais. Projektas 100knygu.lt jau tapo ir „15min.lt“ dalimi. Jį galite rasti naujoje „Kultūros“ rubrikoje – „Knygos“.

Ir tai tik naujų idėjų įgyvendinimo pradžia! Projekto sumanytojai ateityje planuoja teikti informaciją ne tik apie knygas, bet ir naujienas literatūros pasaulyje, renginius, įvairius projektus, skatinti e.knygų skaitymą. Siekiant kuo objektyvesnio knygų šimtuko sudarymo, planuojama bendradarbiauti ir su kitais knygų pardavimų tinklais: prekybų centrais, internetiniais knygynais.

Kūrėjų teigimu, 100knygu.lt – tai draugiškas ir atviras visuomenei projektas. 2014 metais Vilnius siekia tapti Pasaulio knygų sostine. Tikimasi, jog šis projektas nors maža dalele prie to prisidės. Jei norite pareikšti savo nuomonę, pastabas bei pasiūlymus projektui, kviečiame siųsti laiškus adresu info@100knygu.lt“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min