Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 kovo 30d. 13:48

„Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai!“ – apie sunkų ir juokingą paauglio gyvenimą

Knygos viršelis
Leidyklos „Tyto alba“ nuotr. / Knygos viršelis

Jonathan Meres. Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! Iš anglų kalbos vertė Kazimiera Kazijevaitė-Astratovienė. Vilnius: Tyto alba, 2016. – 302 p. Iliustracijų autorius Donough O’Malley.

Jonathanas Meresas  – buvęs jūreivis, roko žvaigždė ir ledų pardavėjas, ėmęs vaidinti komedijose. Galiausiai jis tapo rašytoju ir sukūrė daug knygų vaikams bei paaugliams. Garsiausios ir juokingiausios iš jų – apie Normą.

Normui dvylika metų. Jo pasaulis susideda iš pomėgio važinėti dviračiu, geriausio draugo Mikio, dviejų jaunesnių brolių, kurie amžinai gadina Normui gyvenimą… ir daugybės problemų.

Kam, po galais, tėvams reikėjo persikraustyti? Naujojo namo sienos tokios plonos, kad girdėti, kaip už sienos knarkia tėtis – lyg raganosis užkietėjusiais viduriais! Tame name Normas nesugeba rasti nieko – net tualeto! Dar gerai, kad nereikėjo keisti mokyklos. O visa kita – tikra nelaimė. 

Normas kovoja su visais: broliais, kurie nervina, tėvais, kurie nervina, netgi geriausiu draugu, kuris taip pat nervina, nes jam viskas sekasi geriau. Normui mirtinai reikia naujo dviračio – bet iš kur gauti pinigų? Sunkus gyvenimas, kaip ir daugelio. Tačiau baisiai juokingas!

„Normo pasaulis“ – knyga tiems, kurie dievina „Nevykėlio dienoraštį“ ir „Močiutę plėšikę“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Literatūra Knygos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min