Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 balandžio 8d. 16:06

Rūdninkų knygyne – Miglės Anušauskaitės komiksų zino pristatymas

Miglė Anušauskaitė
Redos Mickevičiūtės/žurnalas „Laima“ nuotr. / Miglė Anušauskaitė

Balandžio 13 d. 18 val. Rūdninkų knygyne įvyks vienos ryškiausių komiksų kūrėjų – Miglės Anušauskaitės – literatūrinio zino „Books Will Tear Us Apart“ pristatymas.

Nuo 2013 metų Miglė piešia komiksus apie literatūrą kultūriniam laikraščiui „Šiaurės Atėnai“. Kadangi daug žmonių domėjosi galimybe įsigyti daugiau Miglės komiksų apie literatūrą viename leidinyje, o niekas, be pačios autorės, nenorėjo jo išleisti, teko leisti ziną.

Miglės Anušauskaitės komiksai/pretentious
Miglės Anušauskaitės komiksai

„Didelę dalį savo gyvenimo praleidžiu prie knygų, todėl literatūra man nėra svetima tema. Piešti juos man yra nauja patirtis, nes čia reguliariai paišau komiksus, susijusius su viena tema, bet be pasikartojančių personažų. Be to, komiksas turi būti trumpas, ne pasakojantis istoriją, o „pagaunantis“ iš karto, paskutiniame epizode suteikiantis kažkokį netikėtumą. Kiekvienąsyk patiriu kūrybines kančias, ko gero, didesnes negu kitų komiksų atveju. Ir dažnai jos baigiasi „eureka!“ momentu“, – pasakoja M.Anušauskaitė.

Anot autorės, knygos ir literatūra žmones puikiai suartina: „Įvairiose skaitymo skatinimo iniciatyvose – kurios yra puikus ir sveikintinas dalykas – pabrėžiama knygų skaitymo nauda. Knygos atveria naujus pasaulius. Knygos stimuliuoja vaizduotę. Knygos suartina išryškindamos nuomonių skirtumus – juk knygų yra daug, o kiekvienas turime mėgstamiausias.“

M.Anušauskaitės zino „Books Will Tear Us Apart“ pristatymas vyks Rūdninkų knygyne (Rūdninkų g. 20, Vilnius) balandžio 13 d. (trečiadienį) 18 val.

Miglės Anušauskaitės komiksai/criticism
Miglės Anušauskaitės komiksai

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

05:56
02:21
03:31:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min