Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 25d. 10:57

Gyvo garso koncertą sostinėje atšaukusi „SKYDERS“ : „SEL“ vardu nesidangstysime!

Grupė SKYDERS
Organizatorių nuotr. / Grupė SKYDERS

Roko grupė „Skyders“, nusivylusi organizatorių marketinginiais triukais, nusprendė atšaukti gruodžio 1-osios pasirodymą viename sostinės klubų. Muzikantus papiktino reklaminis plakatas, kuriame „Skyders“ pavadinimas, žaidžiant šriftais, virto „SEL“.

„Esame privesrsti priimti šį nemalonų sprendimą, nes tokia situacija prieštarauja mūsų įsitikinimams. Galiu suprasti, jog vakarėlių rengėjams norisi pritraukti kuo daugiau renginio svečių, bet toks komunikacinis sprendimas turėjo būti derinamas su mumis“, – sako „Skyders“ lyderis Tomas Šileika.

Anot grupės atstovo, vieno renginio organizatoriai savo plakate nurodė neteisingą grupės pavadinimą bei savavališkai prirašė galūnę „lt“. Maža to, visas šis užrašas buvo užrašytas smulkiu šriftu,  o roko grupės pavadinime stambiai išryškintos tik trys raidės „S“, „E“ ir „L“.

„Nežinau, gal organizatoriai  tikėjosi, kad mes apšildysime „SEL“, – klausė „Skyders“ lyderis ir atmetė tokios galimybės tikimybę.  „Nenoriu įžeisti „SEL“ muzikos gerbėjų, bet „Skyders“ to nedarys. Manau, kad mes ir „SEL“ esame skirtingų pasaulių atstovai, vadovaujamės skirtingomis vertybėmis, o dalis Egidijaus Dragūno pareiškimų mums yra visiškai nepriimtini“, – pridūrė Tomas Šileika.

Grupės atstovai savo pretenzijas bandė išdėstyti renginio organizatoriams, tačiau susisiekti su jais taip ir nepavyko. 

„Skyders“ atsiprašo savo muzikos gerbėjų, jog gruodžio 1-ąją sostinėje numatytas pasirodymas, nesulaukus organizatorių atsiprašymo, neįvyks. Artimiausi roko grupės koncertai numatyti Kauno „Džempube“, Šakiuose bei Molėtuose.

Temos: 2 SEL Muzika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min