Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos pianistas pasaulinės aukštuomenės kontekste

andrius_zlabys_pic2
andrius_zlabys_pic2
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiais, viešųjų ryšių populiarinimo laikais, kuomet doram piliečiui brukama įvairios kokybės informacija, išties sunku atskirti pelus nuo grūdų. Neretai, pasikliovę intuicija ar suvilioti skambiais reklamos šūkiais, iš visuomeninių renginių grįžtame nusivylę.

Pianistas Andrius Žlabys – aukščiausio lygio muzikantas, tokiu vadinamas ne kieno nors subjektyvia nuomone, o faktais, liudijančiais apie apie jo talentą.

Mokslus pradėjęs Lietuvoje, Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje, studijas tęsė JAV „Curtis“ muzikos institute. Ši meno ugdymo institucija ne vienam asocijuojasi su neįgyvendinama svajone ir siekiamybe, kelia pagarbią baimę. Čia studijuoti priimami išskirtiniai asmenys.

Kiekvienas muzikantas profesionalas stengiasi į savo biografijos puslapius įrašyti bent vieną iš elitinėmis vadinamų salių, tokiu būdu jis įtraukiamas į klasikinės muzikos geriausiųjų gretas.

Pianisto Andriaus Žlabio koncertai ir rečitaliai skamba žymiausiose pasaulio scenose, kaip antai Avery Fisher Hall ir Carnegie Hall (Niujorkas), Concertgebouw (Amsterdamas), Teatro Colón (Buenos Aires), Wigmore Hall (Londonas), Musikverein (Viena) ir pan.

Vien ko vertas faktas, jog su Andriumi, kaip sau lygiu scenos partneriu, rampos šviesa panoro dalintis tokie klasikos grandai kaip Yuri Bashemet – vienas ryškiausių 20 amžiaus altininkų solistų, Hilary Hahn – amerikietė smuikininkė, „Sony“ bei „Deutsche Grammophon” įrašų studijų kontraktų savininkė, Gidon Kremer – žymus smuikininkas, pabaltijo kamerinio orkestro Kremerata „Baltica” įkūrėjas.

Tebūnie faktai lieka faktais, tačiau šių metų balandžio 4 d. Kauno Filharmonijoje ir balandžio 6 d. Nacionalinėje Filharmonijoje, Vilniuje, pianistas Andrius Žlabys savo nuoširdžiu muzikavimu, aukštos prabos meistriškumu ir skoningai parinkta programa suvirpins ne vieną klasikinės muzikos mylėtojo širdį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min