Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos vaikų ir jaunimo orkestrą „Jovaras“ Italijoje lydėjo sėkmė

Orkestras švenčia pergalę
Orkestro "Jovaras" nuotr. / Orkestras švenčia pergalę
Šaltinis: 15min
0
A A

Didingi šventiniai akordai paskelbė visą savaitę trukusio jubiliejinio tarptautinio orkestrų festivalio Giulianovoje pabaigą. Penkioliktą kartą muzika suvienijo kolektyvus net iš vienuolikos pasaulio valstybių.

Festivalio organizatoriai džiaugėsi, kad šis išskirtinis festivalis su nepaprastu visų dalyvių entuziazmu pritraukė rekordinį skaičių žiūrovų. Šventės dalyviams sveikinimo žodžių negailėjo  didelis būrys politikų, renginio globėjų, žiniasklaidos atstovų. Apdovanojimo ceremonijose dalyvavo renginio krikštamotė Mis Italija 2013.

Dvidešimt keturi orkestrai kiekvieną dieną savo meistriškumą demonstravo daugiatūkstantinei auditorijai prabangiose scenose, aikštėse, teatralizuotose miesto eisenose. Kompetentinga vertinimo žiuri su didele atsakomybe vertino kiekvieno kolektyvo pasirodymus kuriuos filmavo Italijos televizija.

Lietuvą šiame išskirtiniame renginyje teko garbė atstovauti daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatui, Vilniaus vaikų ir jaunimo orkestrui Jovaras. Per trisdešimt jaunuolių lydėjo nepaprasta sėkmė.

Nusileidę tik įspūdingame orkestrui „Waseda“ iš Osakos (Japonija) lietuviai pelnė sidabrinę antrąją vietą. O Lietuvos dirigentas ir trimitininkas Ugnius Vaiginis pelnė net du prizus. Jam buvo įteikta geriausio festivalio dirigento taurė ir geriausio festivalio solisto prizas – simbolinis Amat firmos būgnas. Trečioji vieta atiteko kolektyvui iš Lenkijos.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min