Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pažaislyje festvalio lankytojai po ilgo laiko gyvai išgirs legendinę grupę „Aktorių trio“

„Aktorių trio“ – ir vėl kartu.
Organizatorių nuotr. / „Aktorių trio“ – ir vėl kartu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio mėnesį, Pažaislio vienuolyne įsikūrusiame svetingumo komplekse „Monte Pacis“ startavęs naujas koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ tęsiasi ir kviečia į susitikimą su trimis dainuojančiais aktoriais. Rugpjūčio 7 d., 19 val. po ilgos pertraukos scenoje susitiks trys talentingi kūrėjai, savo balsais, tik jiems būdingu trijų gitarų skambesiu ir prasmingais dainų žodžiais iki skausmo pažįstami tiek jaunajai, tiek vyresniajai kartai. Tai legendinė grupė „Aktorių trio“.

Tradicinės dainuojamosios poezijos atlikėjai ir kūrėjai – Olegas Ditkovskis, Kostas Smoriginas, Saulius Bareikis – pavardės, puikiai žinomos tarp bardų muzikos mėgėjų. 1995 m. Lietuvos muzikinėje padangėje atsiradusiai grupei neliko abejingų jau po pirmo surengto koncerto. Kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas slypi gerame tekste ir geroje muzikoje, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys. Kelis kartus sukdavę skirtingais keliais, dainuojantys aktoriai galutinai veiklą nutraukė 2012 m. Tačiau išskirtinėmis progomis pamalonina savo gerbėjus surengdami po kelis koncertus per metus. Ir tie koncertai tampa didžiule dovana pasiilgusiems jau klasika virtusių dainų, atpažįstamų ekspresyvių balsų ir dvasios stygas virpinančių melodijų. 

Tokios dainos kaip „Motinos veidas“, „Ak, tie metų laikai...“, „Daugiau nebeliko“, „Mūsų kaime“ ir daugelis kitų džiugins visus kauniečius ir Kauno miesto svečius, kurie rugpjūčio 7-osios pavakarę atvyks į svetingumo komplekso  „Monte Pacis“ Karietų aikštę. (Kadangi koncertas vyks po atviru dangumi, esant blogam orui pasirūpinkite apsaugos priemonėmis nuo lietaus).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min