Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Skylė“ gerbėjams dovanoja galimybę nemokamai atsisiųsti visus grupės albumus nuo 1991 metų

Grupė „Skylė“ ir Aistė Smilgevičiūtė naują albumą „Broliai“ pristatys šeštadienį „Combo“.
Grupės archyvo nuotr. / Grupė „Skylė“ ir Aistė Smilgevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Savo jubiliejaus proga grupė „Skylė“ gerbėjams dovanoja progą nemokamai atsisiųsti įvairius jų kūrinius nuo 1991 metų iki „Povandeninių kronikų“.

„Šiemet pastebėjome, kad jau 20 metų niekaip negalim išsiskirstyt, kaip daro visos padorios grupės, sulaukusios garbingo amžiaus. Maža to – supratome, kad per tą laiką prikūrėme ir įrašėme tiek keistos muzikos, jog nuo jos  ėmė springti ne tik fabrikantų kompaktinių plokštelių dauginimo mašinos, bet užlūžo ir ne vienas švietėjiškai nusiteikusių piratų serveris. Tokio paranormalaus reiškinio nesugebėjo paaiškinti nei  Naglis Šulija, nei visažinis Bluvšteinas... O Nekaltųjų Migerų Ordino kapelionė net kreipėsi į mus piktu raštu, reikalaudama užtikrinti Skylėnų kūrybos vaisių prieinamumą ir sklaidą. Viską vainikavo  Kultūros Burministras, pagrasinęs įsteigti nacionalinę premiją žmogui, išliksiančiam gyvam po visos „Skylėnų“ diskografijos perklausos“, – rašoma grupės „Skylė“ išplatintame pranešime.

„Tad savo jubiliejaus proga, būdami šventai įsitikinę, kad „menas priklauso liaudžiai“, savo drąsiausiems gerbėjams dovanojame progą NEMOKAMAI  iš mūsų internetinės svetainės MP3 formatu atsisiųsti įvairius mūsų kūrybos blyksnius, įvykusius nuo 1991 iki „Povandeninių kronikų“. Tiems klausytojams, kuriems visgi kiltų įtarimas, ar tikrai menininkai gyvi vien paranormaliais reiškiniais ir šventąja dvasia, sukūrėme progą nuraminti sąžinės balsą. Spustelėjus įžūlų mygtuką „Aukoti“, bus galima patiems nustatyti kūrybos vaisių vertę piniginiais vienetais“, – rašo „Skylė“.

Albumus rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min