Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 25d. 12:36

Sulūžus kojai, „Liūdni slibinai“ keis vienintelę grupės moterį

Palūžusi Aistė Lasytė
Asmeninio albumo nuotr. / Palūžusi Aistė Lasytė

Neseniai paviešinta grupės „Liūdni slibinai“ narės Aistės Lasytės nuotrauka šokiravo jos gerbėjus: dešinioji atlikėjos koja – iki pusės gipse. Veido išraiška taip pat atitinka padėties liūdnumą – juk vos už kelių dienų – spalio 28 d. Vilniuje, o lapkričio 4 d. Kaune – „Liūdnų slibinų“ trečiasis gimtadieninis koncertas, šiemet turėjęs vykti 3D pavidalu.

Paklausti apie šio įvykio priežastis ir būsimas pasekmes, „Liūdnų slibinų“ vyrai rodos kiek sutrikę. Sklando gandai, jog Dominykas Vaitiekūnas bandė išmokyti Aistę šokių judesių, atkeliavusių iš projekto „Šok su manimi“, tačiau aktorei supainiojus tango su klumpakoju ir įvyko nelaimė. Dar pikti liežuviai kalba, jog kitam grupės vyrui Vaidui Kublinskui uždainavus savo naują „egzistencialistiškai“ filosofinį šlagerį „Bėgiai“, Aistė Lasytė ėmė bėgti, o negražiausiu laikomo grupės nario Vaido nervams neatlaikius, buvo imtasi kraštutinių priemonių išsaugoti Aistę grupės „Liūdni slibinai“ sudėtyje.

Prisistatyti nenorėjusi medikė komentuoja, jog iki koncertų pradžios A.Lasytė nespės išsivaduoti iš sunkių gipso gniaužtų. „Liūdnų slibinų“ vyrams nekomentuojant įvykio priežasties, buvo galima sulaukti tik trumpos replikos, esą teks keisti grupės moterį. Kaip ar kuo – nepasakyta.

Aistė Lasytė šneka kiek drąsiau šiuo klausimu. Tiesa, tikslių priežasčių nenurodo, tačiau pripažįsta nesižavinti proga išmokti vaikščioti su ramentais, nes „ir lazda kartą per metus iššauna“. Tačiau kukliai nusišypsojus, greit priduria tekstu iš naujausio feministinio himno „Jeigu aš būčiau vyras“: „Bet aš moteris – ne žmogus, žmogus – tai JIS.“

VIDEO: Liūdni slibinai - Vabalėlis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min