Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausi nauji vardai vėl bus pagerbti „Pravda Naujokai 2011“ apdovanojimuose

„Pravda Naujokai 2011”
Organizatorių nuotr. / „Pravda Naujokai 2011”
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kasmetinis įvykis, kuris suteikė šimtams naujokų pirmąjį jų pjedestalą, sugrįžta. Naujausių muzikos, kino, foto, dizaino ir kitų darbų autoriai sulauks griausmingų plojimų „Pravda Naujokai 2011” apdovanojimuose gruodžio 8-ąją menų fabrike „Loftas”.

„Pravda Naujokai 2011” išrinks metų atradimus trylikoje kategorijų: muzika, mada, kinas ir video, dizainas, fotografija, geriausia nauja vieta, iniciatyva, frazė, tendencija bei vaizdo klipas. Taip pat bus įteiktos dvi esminės ovacijos – Naujokų tėvui bei, žinoma, Metų naujokui.

Nominantus įvertinti gali kiekvienas – „Naujokai” tęsia demokratiško balsavimo tradiciją tuo pačiu adresu – naujokai.lt .

„Pravda Naujokai 2011” yra vienintelis renginys Lietuvoje, kuriam įdomūs švieži vardai ir vienas iš nedaugelio, kuriuose blizgesys ir pudra nedaug ką lemia. „Na, galbūt tik mados kategorijoje”, – šypsosi „pravda.lt” redaktorius Marius Mozūraitis.

Tam, kad sveikinimų odė neprailgtų, renginį pildys muzika. Ant menų fabriko „Loftas“ scenos stos muzikos srities nominantai „Artrace“, Umiko, „Jama&W“, „mmpsuf“, „Sheep Got Waxed“, „Napo“, Brolis, „Detroit“. Pastarieji bus vienas renginio siurprizų, nes veidus ir pasus slepiantis duetas šiuos naujokų apdovanojimus pasirinko savo premjeros vieta.

Jaunus ir nedrąsius palaikys ir muzikantai, jau išaugę naujokų kelnes – repo duetas Dee & Kamy ir iškalbos nestokojantys „Freaks On Floor“.

Praeityje „Naujokų” titulą yra laimėję Alina Orlova, Jurga, Suicide DJs, Dee & Kamy, „Kultflux” ir kiti, dabar jau labai žinomi veidai, balsai, judėjimai.

„Pravda Naujokai” kaip visada – didžiausia naujų veidų bei vardų koncentracija per visus metus. Gruodžio 8 d., menų fabrike „Loftas”. Bilietus jau platina „Tiketa”.

Rinkti naujokus galite ČIA.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min