Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 11d. 15:42

Aistė Paškevičiūtė diriguos dar vienam nutrūktgalviškam projektui

“Kovo pirmą dieną visus Vilniečius ir miesto svečius pavasarį pasitikti pakviesime kiek netikėtu būdu – baseine po atviru dangumi, – paslaptingai šypsojos ir renginių bei televizijos projektų vedėja Aistė Paškevičiūtė. – Nuotaikingas saviironiškas projektas “Red Bull Jump&Freeze” visus fantazijos nestokojančius drąsuolius kvies įveikti sniego trasą ir pasinerti į didžiulį baseiną. Pavasarį juk viskas sukasi apie purslus”.

“Red Bull Jump&Freeze” – tai smagus dalyvių kūrybingumą skatinantis renginys, kurio metu komandos, sudarytos iš trijų dalyvių, privalo kuo išradingiau pasipuošti, įveikti sniego trasą ir kuo toliau nunerti į baseiną sukeliant kuo didesnius purslus. Speciali komisija vertins dalyvių kostiumus, komandos stiliaus vientisumą ir, žinoma, sukeltų purslų dydį.

 

Žodžio kišenėje neieškanti Aistė pasakojo, jog tai jau ne pirmas panašaus pobūdžio projektas, kuriame jai tenka vedėjos vaidmuo: “Pernai metais šaltuko nepabūgę persirengėliai rungėsi ant Tauro kalno, o šiemet projektas kiek pakeitė savo veidą ir keliasi ant Subačiaus kalno”.

Išradingiausių ir šauniausių dalyvių lauks tikrai saulėtas pavasaris. “GoPlanet” kelionių organizatoriai pasirūpino, kad pirmosios vietos nugalėtojai jau kovo 14 d. dviems savaitėms sparnus pakeltų į Tailandą.  Antrąją ir trečiąją vietas užimsiančių trijulių lauks “Sportland” dovanos, leisiančios patiems susikomplektuoti naują pavasario/vasaros sporto inventorių.

Registraciją į renginį “RedBull Jump&Freeze”http://www.redbull.com/lt/lt/events/1331632652030/red-bull-jump-freeze

 

Renginio taisyklės:

  • Komandą sudaro trys asmenys
  • Visi komandos nariai renginio dieną turi būti ne jausnesni nei 18 m.
  • Komanda yra iš anksto užsiregistravusi www.redbull.lt
  • Komandos nariai trasą gali įveikti su tradiciniu žiemos inventoriumi (slidės, snieglentės)
  • Kiekviena komanda turi teisę į du nusileidimus (pasirenkant aukščiausią komisijos vertinimą)
  • Bendra pasirodymo taškų suma susideda iš: kostiumų originalumo,  komandos stiliaus vientisumo ir sukeltų purslų dydžio.
  • Dalyvių registracija startuoja 13:00 val.
  • Renginio pradžia 14:00 val.
  • Dalyviai negali vilkėti ar kitaip reprezentuoti jokių kitų gaiviųjų/energinių gėrimų atributikos.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min