Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antrąją Velykų dieną atgimkime su muzika

Žukauskų šeima
LVSO nuotr. / Žukauskų šeima
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (LVSO) (meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius) kviečia į kamerinės muzikos koncertą „Atgimkime su muzika“. Antrąją Velykų dieną, balandžio 13, pirmadienį, 18 val. Vilniaus kongresų rūmuose koncertuos Gytis Žukauskas (altas), Giedrius Žukauskas (violončelė), Emilija Žukauskaitė (fortepijonas) ir Eglė Žukauskienė (fortepijonas).

Skambės A. Vivaldi, J. Brahmso, J. Ch. Bacho, D. Šostakovičiaus ir D. Propper kamerinės muzikos kompozicijos. Koncertą ves ir eiles skaitys Kauno valstybinio dramos teatro aktorius Vytautas Gasiliūnas.

„Mums labai džiugu, kad tokią dieną pasirodysime kaip kvartetas. Tai pirmas bendras mūsų visų kartu – tai yra mūsų visos šeimos išėjimas į didžiąją sceną. Su šia programa ką tik surengėme turą po Lietuvą – jau koncertavome Lazdijuose, Merkinėje, Molėtuose, Garliavoje ir Klaipėdoje. Šį maratoną vainikuos pasirodymas Vilniaus kongresų rūmuose“, – pasakojo Eglė Žukauskienė.

Nuo studijų laikų Eglė ir Gytis Žukauskai kartu groja kamerinę muziką, yra dalyvavę įvairiuose festivaliuose, konkursuose, kuriuose reprezentuodavo alto repertuarą. Pastaruoju metu abu užsiima pedagogine praktika. Koncerte pasirodysiantys jų vaikai – Emilija ir Giedrius – įvairių tarptautinių konkursų laureatai, yra Nacionalinės Čiurlionio menų mokyklos auklėtiniai, dabar studijuojantys Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bakalauro studijose Edmundo Kulikausko violončelės ir prof. Petro Geniušo fortepijono klasėse.

Komentarai
Temos Muzika, Velykos
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min