Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsipūsti po ilgųjų švenčių kvies džiazas

„DP Trio“ iš Rygos
Organizatorių nuotr. / „DP Trio“ iš Rygos
Šaltinis: 15min
0
A A

Besirengdamas ilgajam savaitgaliui, klubas „Woo“ žengia tris žingsnius į priekį. Po ilgų švenčių išaušusį pirmadienį, birželio 28 d., „Woo” lankytojų ausis ir sielas tradiciškai liūliuos pirmadieninis „Woo Jazz Sessions” vakaras.

Šį kartą džiazuojančiame „Woo” pirmadienyje svečiuosis viena žinomiausių Pabaltijo grupių „DP Trio“ iš Rygos su jo įkūrėju ir siela Denissu Pashkevichiumi priešakyje.

Šimtadarbis latvių džiazmenas D. Pashkevichius, save vadinantis profesionaliu laisvamaniu, groja fleita ir saksofonu, prodiusuoja ne vieną džiazo grupę, daugelyje jų groja, dirba muzikos pedagogu paties įkurtoje muzikos meno mokykloje, yra Rygos džiazo klubo „Sunny Terrace“ meno vadovas ir sukasi dar šimtas vienoje veikloje, vienaip ar kitaip susijusioje su „visuo tuo džiazu“.

Pabaltijyje ir Šiaurės šalyse Denissas kaip solistas bei su įvairiais paties suformuotais džiazo kolektyvais šokdino daugelio didžiausių džiazo festivalių lankytojus – nuo Klaipėdos ir Birštono džiazo festivalių Lietuvoje iki Jazz Globus Izraelyje ar Jazz House Kopenhagoje.

Johno Coltraino muzikinės išraiškos tradiciją išpažįstantis atlikėjas sako, kad muzika pirmų pirmiausia yra universali kalba.

„Muzika suteikia žmonėms laisvę būti savimi, nepaisant tautybės ar kultūrinių skirtumų“, – tvirtina Denissas.

Komentarai
Temos Džiazas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min