Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsisveikinimo koncerte T.Ališauskas apgailestavo, kad Berneen pamirš lietuvių kalbą (nuotraukos)

Su atlikėja koncerte atsisveikino kolegos ir scenos draugai.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Su atlikėja koncerte atsisveikino kolegos ir scenos draugai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Buvusi LNK laidos „Kakadu“ vedėja Berneen palieką Lietuvą. Šį trečiadienį filmuotame atsisveikinimo koncerte pasirodė pati atlikėja ir jos artimiausi scenos draugai. Buvęs Berneen kolega T.Ališauskas vylėsi, kad mergina išvyksta ne visam laikui.

Koncerto pavadinimu „Sudie, Lietuva“ vedėjai Rolandas Vilkončius ir Tomas Ališauskas aiškinosi, kokia yra tikroji priežastis, dėl ko vyksta šis koncertas. Galiausiai vyrai nusprendė, kad tai yra meilė. „Tai meilė savo vyrui, savo šeimai ir visiems žmonėms, kurie yra aplink ją“, – apie Berneen jausmus ir jos norą būti su šeima bei sutuoktiniu Andriumi kalbėjo R.Vilkončius.

Tą vakarą beveik visos dainos sukosi apie meilę: į sceną kilo Natalija ir Deivydas Zvonkai, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Alanas Chošnau ir Vaida Genytė, Evelina Anusauskaitė, „Pikaso“ ir kiti.

„Man labai įdomu, ką dabar veikia prie karvių bandos Berneen nuvedęs Dūmas“, –  teiravosi atlikėjo Dūmo meilės prisipažinimus, skirtus Berneen, prisiminęs R.Vilkončius.

„O taip, karvių banda  – pati geriausia vieta prisipažinti mylint“, – šyptelėjo T.Ališauskas.

Netrukus scenoje atsidūrė ir pats „Kelio į žvaigždes 3“ dalyvis Dūmas, kuris rėždamas sparną apie tamsiaodę projekto kolegę dar nežinojo, kad ji ištekėjusi.

Tu net neįsivaizduoji, kiek pastangų ir sunkaus darbo reikėjo įdėti, kad Berneen taptų televizijos laidų vedėja.

Atsisveikinimo koncerte ne kartą į sceną lipo pati vakaro šeimininkė. Žavioji dainininkė susirinkusiuosius žavėjo romėnų deivės ir karingos merginos įvaizdžiais. Per daugelį pasirodymų jai talkino choreografo Šarūno Kirdeikio šokių trupė.

„Visi pasakykime Berneen „iki pasimatymo!“ – tikėdamasis, kad su buvusia laidos „Kakadu“ kolege dar teks susitikti, tarė T.Ališauskas. Vyras apgailestavo, kad į amžinos vasaros šalį Katarą išvyksianti atlikėja pamirš lietuvių kalbą ir perniek nueis visos jo pastangos išmokyti merginą taisyklingos tarties.

„Tu net neįsivaizduoji, kiek pastangų ir sunkaus darbo reikėjo įdėti, kad Berneen taptų televizijos laidų vedėja“, – atsiduso Tomas.

Atlikėja buvo išlydėta su tikrais lietuviškais atributais – cepelinais, kuriuos filmavimo pabaigoje į studiją įnešė tautiškai apsirengusios merginos ir naujoji „Kakadu“ laidos vedėja Ugnė Skonsmanaitė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min