Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Be2gether“ nuo žolės kviečia sėsti ant... dviračio ratų

Giedrius Klimkevičius
Valdo Kopūsto/„Scanpix“ nuotr. / Giedrius Klimkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau trečius metus vyksiantis festivalis „Be2gether“ ne tik kviečia šėlti mėgstamų grupių koncertuose, bet ir kasmet festivalio dalyvius bando užkrėsti „Green2gether“ idėjomis. Pernai buvo dalijamos žolės sėklos, siekiant atsodinti tai, ką ištrypta, o šiais metais, kaip juokauja festivalio organizatoriai, „nuo žolės pereiname prie ratų“ – festivalis kviečia visus sėsti ant dviračių.

„Festivalis turi savo ruporą, todėl mes norime pasinaudoti savo aktyvia auditorija ir skelbti naujas idėjas. Pernai mes turėjome žolės temą: „Ką sugriovei, tą atstatyk.“ Šiais metais kviečiame sėsti ant dviračio – važiuodami juo mes ne tik saugome gamtą, bet ir gaminame energiją, – kvietė festivalio organizatorius Giedrius Klimkevičius. – Pradėkime nuo kasdieninio gyvenimo, taip pat laukiame į festivalį atvykstančių su dviračiu. Dviračius į kempingą įleisime nemokamai, jiems bus skirtos specialios saugomos stovėjimo vietos.“

Šiais metais kviečiame sėsti ant dviračio – važiuodami juo mes ne tik saugome gamtą, bet ir gaminame energiją.Pirmaisiais pranašais, kurie žada į birželio 12–14 dienomis vyksiantį „Be2gether“ festivalį atvykti su dviračiais, tapo aktoriai Audrius Bružas, Ramūnas Cicėnas ir Vytautas Rumšas jaunesnysis.

„Manau, kad tai būtų mums išbandymas, nes daugiau važinėjame po Vilniaus senamiestį. Jeigu mums leis galimybės – tikrai atvyksime su dviračiais, – žadėjo V.Rumšas, kolegų paerzintas, kad važinėja mažiausiai.

Tuo tarpu A. Bružas prisipažino, kad su dviračiu važinėja dažnai, nekreipdamas didelio dėmesio į oro sąlygas.

„Tai viena geriausių susisiekimo priemonių nelabai dideliems atstumams, leidžianti greitai įveikti spūstis. Mes dažnai jais važiuojame į repeticijas, į teatrą, grįžtame po spektaklių namo“, – pasakojo A.Bružas.

Aktorius R.Cicėnas atkreipė dėmesį į dviratininkų problemą mieste, kai automobiliai užima dviračių takus.

„Tada be sąžinės graužaties gali numušti mašinų veidrodėlius“, – šmaikštavo artistas.

Organizatoriai išdavė, kad festivalyje „Be2gether“ dviračius bus galima naudoti ne tik kaip transporto, bet ir kaip energijos gaminimo priemonę.

„Pavyzdžiui, bus galima įsikrauti mobilųjį telefoną minant specialų dviratį“, – prasitarė organizatorių atstovė Eglė Remeikaitė, tačiau daugiau festivalio paslapčių neišdavė.

Šių metų festivalyje laukiame per 50 grupių. Organizatorių teigimu, sprendžiant iš bilietų pardavimo, šiais metais jaučiamas kur kas didesnis susidomėjimas festivaliu.

„Matosi, kad festivalio vardas įgauna vertę“, – džiaugėsi G.Klimkevičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min