Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Bohemiečiai“ kviečia į talką „Lietuvos“ kino teatre

Bohemiečiai ir „Silence“ nariai taip pat ruošiasi šeštadienį persirengti darbiniais kombinezonais ir rimtai padirbėti. Kad talkos dalyviams nepabostų tvarkytis, „Silence“ vaikinai žadėjo surengti gyvą pasirodymą.
Organizatorių nuotr. / Bohemiečiai ir „Silence“ nariai taip pat ruošiasi šeštadienį persirengti darbiniais kombinezonais ir rimtai padirbėti. Kad talkos dalyviams nepabostų tvarkytis, „Silence“ vaikinai žadėjo surengti gyvą pasirodymą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ruošdamiesi lapkričio 6 d. „XYZ“ pasirodymui buvusiame „Lietuvos“ kino teatre „bohemiečiai“ ir „Silence“ kviečia vilniečius pasiraitoti rankoves. Spalio 23 d., 12 val. visi laukiami apleisto kino teatro talkoje, po kurios istorinė kultūros erdvė vėl bus paruošta įsileisti meną, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

„Man, kaip ir daugeliui kitų, „Lietuvos“ kino teatras kelia daug emocijų ir prisiminimų, nes tai, kas vyko šioje vietoje, prisidėjo prie kelių kartų kultūros vertybių formavimosi. Tačiau tam, kad prikeltume ją naujam gyvenimui, mums reikalinga žmonių pagalba“, – sako režisierė Dalia Ibelhauptaitė.

„Negalėjom patikėti savo akimis – vidus išdraskytas, nėra nei grindų, nei kėdžių, nei pakabinamų lubų ir net elektros. Sienose buvo didžiausios skylės, ant lubų kabėjo metalinės atplaišos, o scenos vietoje radom kalnus vielų ir stiklo vatos, pasakojo D. Ibelhauptaitė

Ji pasakoja, kad pirmą kartą atidarę apleisto kino teatro duris menininkai buvo šokiruoti.

„Negalėjom patikėti savo akimis – vidus išdraskytas, nėra nei grindų, nei kėdžių, nei pakabinamų lubų ir net elektros. Sienose buvo didžiausios skylės, ant lubų kabėjo metalinės atplaišos, o scenos vietoje radom kalnus vielų ir stiklo vatos“, – pasakojo D. Ibelhauptaitė juokaudama, kad paskutiniu metu iškeitė režisierės profesiją į statybos darbų vadovės.

Jos teigimu, dabar viskas atrodo žymiai geriau ir talkos dalyviams pavojus negresia, nes kino teatre keletą dienų intensyviai darbavosi aukštuminių statybos darbų ekspertai.

„Iki talkos pradžios viskas atrodys pakankamai civilizuotai, nereikės tampyti sunkių statybinių šiukšlių maišų. Atliekų surinkimo ir tvarkymo bendrovė „VSA jau padarė tikrą stebuklą – miesto centre esantį šiukšlyną pavertė tikru graikišku amfiteatru. Tačiau be visuotinės talkos ir žmonių pagalbos mums būtų sunku išsikuopti – vis dar laukia valymo siurbliais, plovimo ir švarinimo darbai“, – sakė D. Ibelhauptaitė. 

„Bohemiečiai“ ir „Silence“ nariai taip pat ruošiasi šeštadienį persirengti darbiniais kombinezonais ir rimtai padirbėti. Kad talkos dalyviams nepabostų tvarkytis, „Silence“ vaikinai žadėjo surengti gyvą pasirodymą.

D. Ibelhauptaitė tikisi, kad elektroninėje operos fantazijoje lapkričio 6 d. sulauks daugiau jaunimo – galimybė pasirodyti „Lietuvos“ kino teatre, kur tilps net 1000 žiūrovų, leidžia parduoti bilietus žemesnėmis kainomis.

„Jauniems žmonėms, kurie net nežino, kas tas „Lietuvos“ kino teatras, svarbu suteikti galimybę prisiliesti prie ne tokios jau senos kultūrinės istorijos, – sako ji. – Tikiu, kad viskas įmanoma – gražiai išvalius erdvę bus galima saugiai naudoti ją koncertui. Svarbu entuziazmas!“, – sako D. Ibelhauptaitė.

„XYZ“ pasirodymas buvusiame „Lietuvos“ kino teatre Vilniuje įvyks lapkričio 6 d., o lapkričio 7 d.  keliaus į Kauno „Pergalės angarą“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min