Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dokumentinio filmo kadruose – įslaptintas aktoriaus Vytauto Paukštės gyvenimas

Dokumentino filmo herojus aktorius V.Paukštė
Organizatorių nuotr. / Dokumentino filmo herojus aktorius V.Paukštė
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio pabaigoje Klaipėdos koncertų salėje pristatomas „TV Europa“ sukurtas dokumentinis filmas apie aktorių Vytautą Paukštę pavadinimu „Įslaptintas gyvenimas“.

Teatro ir kino aktoriaus V. Paukštės biografija ir gyvenimo kelias atspindi daug svarbių ne tik Lietuvos teatro bei kultūros įvykių, o ir šalies istorijos virsmus – sovietinę okupaciją, žmonių trėmimus į Sibirą, sovietinio režimo persekiojimus.

Į gimtąsias vietas grįžęs aktorius V. Paukštė filme iš naujo išgyveno netektis, baimę, nepriteklių ir net benamio dalią.

Filmo draminis pagrindas – aktoriaus kelionė į gimtąsias vietas – Videniškes, Anykščius. Taip jam suteikta galimybė paliudyti ir dar kartą išgyventi ankstyvą šeimos bei gimtųjų namų netektį, tėvo, kaip politinio kalinio, tremtį į lagerį Intoje, likusios šeimos slapstymąsi, jo  gyvenimą nuolatinėje baimėje, nepritekliuje, benamio dalią Vilniaus vaikų namuose, o vėliau – internate.

Filme dalyvauja ir prisiminimais dalijasi V.Paukštės kolegos aktoriai, režisieriai, su kuriais jis dirbo. Svarbiausias dėmesys filme skirtas V.Paukštės savianalizei, kūrybos ir gyvenimo apmąstymams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min