Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Domino“ teatras pristato didžiausią metų premjerą – spektaklį „Šeimyninis įvykis“

Spektaklis „Šeimyninis įvykis“
Domino teatro nuotr. / Spektaklis „Šeimyninis įvykis“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Spalio 18, 19, 20 ir 21 dienomis įvyks didžiausia „Domino“ teatro metų premjera – dienos šviesą išvys teatro ir televizijos žvaigždėmis spindinti komedija „Šeimyninis įvykis“!

Ši ypatinga situacijų komedija pastatyta pagal pasaulinio garso farso meistro Reimondo Džordžo Alfredo Kūnio (Raymond George Alfred Cooney, o trumpiau tiesiog Ray Cooney – ang.k.) pjesę „Viskas lieka šeimoje“ („It Runs In The Family“ – ang.k.). Visi pagal Rėjaus Kūnio pjeses pastatyti spektakliai sulaukia didžiulės sėkmės ir yra itin populiarūs visame pasaulyje. Lietuvoje šio kūrėjo braižas jau puikiai žinomas – pagal Rėjaus Kūnio vieną iš sėkmingiausių pjesių pastatyta komedija „Meilė pagal grafiką“, kuri rodoma Nacionaliniame dramos teatre, yra žiūrimiausių spektaklių dešimtuke.

Didžiausioje metų premjeroje visi Lietuvos žiūrovai galės susipažinti su nepakartojamu britišku farsu – storžieviškais juokais, išdaigomis ir netikėtų situacijų komizmu. Farsas buvo labai populiarus dar viduramžių Prancūzijos miestelėnų literatūroje ir teatre, o vėliau paplito po visą pasaulį. Šią humoro formą, su ypatingu visame pasaulyje pagarsėjusiu savitumu, perėmė ir britai. Spalio mėnesį Lietuva taip pat galės gauti dozę tikro, šaunaus ir iš koto verčiančio britiško Rėjaus Kūnio farso. Žiūrovai turi būti įspėti – gali įvykti tikras klinikinis atvejis!

„Savo žiūrovams ruošiame patį geriausią, kokybišką produktą – puikią, juokingą situacijų komediją, pastatytą pagal pasaulinio garso šio žanro meistro Rėjaus Kūnio pjesę ir sukvietėme spektaklyje vaidinti ryškiausius, žinomiausius bei talentingiausius Lietuvos teatro ir televizijos žmones. Tikime, kad „Šeimyninis įvykis“ bus tai, ko mūsų žiūrovai jau seniai laukė“, – teigia „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.

„Domino“ teatro komedijoje, kuri jau dabar tituluojama didžiausia „Domino“ teatro premjera, vaidins tiek teatro, tiek televizijos žiūrovų mylimi scenos grandai: Vaidotas Martinaitis, Gediminas Girdvainis, Larisa Kalpokaitė, Vitalija Mackevičiūtė, Neringa Varnelytė, Sakalas Uždavinys, Eimutis Kvoščiauskas, Evaldas Jaras, Dominykas Vaitiekūnas, Algirdas Dainavičius, Vytautas Taukinaitis, Ramūnas Šimukauskas, Donatas Šimukauskas.

Spektaklį statyti pakviestas patyręs Lenkijos režisierius, profesionalus situacijų komedijų virtuozas Marcin Slavinskij, dirbęs daugiau kaip su dvidešimčia Rėjaus Kūnio pjesių. Marcin Slavinskij yra šio žanro pradininkas Lenkijoje. Jo kompetencija ir absoliučiai perprastu Rėjaus Kūnio stiliumi Lietuvos žiūrovai gali drąsiai pasitikėti. Komedijos „Šeimyninis įvykis“ scenografu tapo „Auksinio kryžiaus“ laureatas, dailininkas Gintaras Makarevičius, scenografiją kūręs ne vienam „Domino teatro spektakliui, tarp jų ir stilingajai komedijai „Nuodėmių miestas“.

Komedijoje „Šeimyninis įvykis“ veiksmas vyksta Jungtinės Karalystės sostinėje, Šv. Andriaus ligoninės gydytojų bendrajame kambaryje, likus trims dienoms iki Kalėdų. Krinta sniegas, o pro panoraminius ligoninės langus matyti naktinis Londonas... Kaip ir visuomet prieš Kalėdas, centrinėje Londono ligoninėje – šurmulys ir painiava, gausybė reikalų ir įvykių... Ir vienas įvykis, didesnis už kitus, užvirs tikrą chaosą. Pasiruoškite tikram klinikiniam atvejui! Bus pavojingai linksma, triukšminga ir labai užkrečiama!..

„Domino“ teatro vadovybė praneša, kad bilietai į premjerą pradedami platinti jau nuo rugsėjo 14 d., 10 val. Bilietus galima įsigyti bet kurioje BILIETAI.LT kasoje arba internetu www.bilietai.lt

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min