Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Domino“ teatras surengs gerumo akciją Vilniaus mažiesiems

Spektaklio „Briedis Eugenijus“ akimirka
Organizatorių nuotr. / Spektaklio „Briedis Eugenijus“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį, balandžio 11 d., „Domino“ teatras padovanos paskutinį kartą šį sezoną rodomą muzikinę pasaką vaikams „Briedis Eugenijus“ Vilniaus miesto specializuotų organizacijų globojamiems vaikams.

Spektaklio pažiūrėti ateis Pal.J.Matulaičio šeimos pagalbos centro katalikiška ikimokyklinio amžiaus vaikų dienos priežiūros grupė, VŠĮ Vilniaus policijos klubo vaikams ir jaunimui bei vaikų namų „Gilė“ auklėtiniai.

„Vaikai ir jų globėjai be galo apsidžiaugė ir iš karto priėmė mūsų pasiūlymą atvykti pažiūrėti V.Landsbergio komedijos vaikams „Briedis Eugenijus“. Norime, kad šią dainingą komediją pamatytų ir tie vaikai, kurie tokių progų, deja, turi mažiau. Tokias akcijas stengiamės rengti nuolat. Bendradarbiavome su „Mamų unija“, „Mentora Lietuva“ ir t.t. Jų globotiniams rodėme lyrinę komediją „Bučiuoju, Oskaras“ ir miuziklą „Ugnies medžioklė su varovais“. Būtinai panašias akcijas rengsime ir ateityje“, – teigia „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.

Šis spektaklis – tarsi ugdanti pamokėlė, meilės situacijų enciklopedija, kurioje aistringai savo santykius aiškinasi, pykstasi ir keršija, liūdi ir džiaugiasi briedis Eugenijus, lakštingala Izabelė ir karštai briedį pamilusi lydeka Ifigenija. Pagrindinius vaidmenis šiame nuotaikingame ir dainingame spektaklyje kuria Jaunimo teatro aktorius, pagrindinio vaidmens atlikėjas, bardas Gediminas Storpirštis, Nacionalinio dramos teatro aktorius Marius Jampolskis bei Keistuolių teatro aktoriai.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min