Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglė Jackaitė ir Vytautas Anužis – Romeo ir Džiuljetos vaidmenyje

Eglė Jackaitė ir Vytautas Anužis
Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr. / Eglė Jackaitė ir Vytautas Anužis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau rytoj rugsėjo 24 dieną 18 val. Klaipėdos „Žvejų rūmuose“ Klaipėdos. dramos teatro spektaklio – Efraimo Kišono „Ei Džiuljeta!“ premjera.

Tik įsivaizduokite: Džiuljeta nubudo anksčiau ir Romeo neišgėrė nuodų... Ir ši įsimylėjėlių pora santuokoje kartu nugyveno 30 metų... Buitis bei kasdienybės rūpesčiai užgožė jų aistrą. Tačiau meilės nepražudė! Keldami skandalus, skaldydami  sąmojus ir baldus Romeo ir Džiuljeta kupini jėgų liepsnojančią meilę  išgyventi dar ir dar kartą!

Tai visiškai kitokia nei V.Šekspyro, tačiau  ne mažiau jausminga ir jaudinanti Romeo ir Džiuljetos meilės istorijos versija. Tai  istorija apie pasibaigusią jaunystę ir išblėsusią aistrą, bet vis dar rusenančią meilę...  Jausminga, graudi  ir kartu juokinga  istorija.

Pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai – Eglė Jackaitė (Džiuljeta)  ir  Vytautas Anužis (Romeo). Pasak E. Jackaitės, vaidinti tokią Džiuljetą – didžiulis iššūkis. „Džiuljeta man – tai šulinys, neišsemiamas kaip meilė ir mirtis. Kaip pats gyvenimas,“ – prieš premjerą sakė Eglė Jackaitė.

Pasak Vytauto Anužio,  Romeo – tai ženklas. Orientacija į mylimąją – visam gyvenimui.
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min