Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 11d. 14:27

Ekstremalų ‘X–Club’ šventėje – didžėjai ant riedlenčių

Mantas Paulauskas
Organizatorių nuotrauka / Mantas Paulauskas

Ekstremalaus sporto kultūrą Lietuvoje išpopuliarinusi kompanija ‘X–Club’ su Mantu Paulausku priešakyje šiandien skaičiuoja nuveiktus darbus ir neraudonuodami ruošiasi tinkamai pažymėti jau penkioliktą savo veiklos gimtadienį.

Pirmieji Baltijos šalyse suorganizavę tarptautines riedutininkų ir riedlentininkų varžybas, o po nepriklausomybės atgavimo Vilniaus klube ‘Pepsi–zet’ surengę pirmąjį šalyje breakdance šokių turnyrą pasiekė savo tikslą – susidomėjusių šia kultūra vis daugėjo. Dabar iš kelių ekstremalaus sporto entuziastų į tūkstantinę ‘ekstrymo’ fanų minią susibūrę sportininkai nenustoja darbuotis ir su nekantrumu laukia Druskininkuose statomo žiemos sporto pramogų komplekso atidarymo – ten ‘X–Club’ ruošia parką, skirtą snieglentininkų triukams, kuris savo rampomis ir kokybe lenks net kai kuriuos Alpėse esančius parkus. ,,Visus metus veikianti sniego trasa mūsų šalyje – nerealu. Įsivaizduoju, kaip latviai, estai ir net lenkai mums pavydi. Galimybė treniruotis ištisus metus sudarys didelę konkurenciją tarp mūsų sportininkų ir sportininkų iš kaimyninių šalių’’ – sakė Mantas Paulauskas.


Kažkada patys paaugliais ant riedlenčių buvę ekstremalai dabar save juokais vadina ‘senukais’ ir su džiaugsmu kviečia visus atitinkamai atšvęsti –‘’gimtadienio šventėje norime išvysti draugus, kurie visus mūsų veiklos metus buvo kartu ir taip pat tuos, kurie dar 15 metų bus su mumis ir tęs pradėtą misiją!’’– sakė jie.
 

Jau lapkričio 13–tą dieną klube ,,Havana Social Club’’ įvyksiančioje ekstremalų šventėje pasirodys jaunieji Dee&Kamy, šiais metais sulaukę daug pagyrų ir apdovanojimų už duoklę senajam repui, vilnietis reperis HomeProduction, ‘ZIP FM’ radijo laidų vedėjai Rolandas Mackevičius ir Jovani, Manfredas iš ‘Metal On Metal’ diskžokėjų komandos, Justas Fresh (Mondayjazz) ir kiti. Didžėjai ekstremaliam gimtadieniui stropiai ruošiasi – jau savaitę treniruojasi įvairius riedlenčių triukus, tad nereikėtų nustebti, jei vakarėlio metu vienas jų šokių aikštelėje pasirodys ant riedlentės.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min