Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 23d. 14:49

„Elfų“ teatro scenoje – Brodvėjaus miuziklas

Miuziklas „Mirtinas bučinys“
Elfų teatro nuotr. / Miuziklas „Mirtinas bučinys“

Lietuvoje miuziklo žanras patyrė pakilimų ir nuosmukių, tačiau situacija pasikeitė ir miuziklas sugrįžo į Lietuvos sceną. Miuziklo žanrą ėmęsis atgaivinti „Elfų teatras“ kviečia į nepaprastą Brodvėjaus miuziklą. Gruodžio 26, 27, 28 d. brodvėjiškame Douglas J. Cohen miuzikle pagal William Goldman „No Way To Treat A Lady“ arba „Mirtinas Bučinys“ skambės dainos anglų kalba.

Lietuvos scenoje Brodvėjaus miuziklas

Pirmą kartą Rytų Europoje ir Lietuvoje pastatytas originalus amerikietiškas Brodvėjaus miuziklas, kurį režisavo profesionalus miuziklų režisierius iš JAV – Johnas Staniunas. Brodvėjuje to paties režisieriaus pastatytas miuziklas sulaukė stulbinančio pasisekimo.

Lietuvoje miuziklas pastatytas anglų kalba, tačiau tai nesutrukdė Lietuvos publikai juo pasidžiaugti ir įvertinti. Premjeros metu, kuri įvyko šių metų lapkričio 20 d., „Mirtinas bučinys“ sulaukė triukšmingų ovacijų bei šūksnių „Bravo“.

Puiki vaidyba, interpretacija, nepakartojamas brodvėjiškos dvasios perteikimas, nuostabi gyvai atliekama muzika žiūrovą nukelia į miuziklo pradininkę – Ameriką. Miuzikle vaidmenis atlieka jauni, tačiau labai talentingi miuziklo aktoriai: Justinas Lapatinskas, Vaidas Baumila, Ingrida Žiliūtė, Žaneta Jablonskytė – Gudaitienė.

„Mirtinas bučinys“ miuziklo aktorių gyvenime

Dainininkas Justinas Lapatinskas nuoširdžiai dėkoja likimui už suteiktą progą atlikti vieną iš vaidmenų amerikietiškame miuzikle originalo kalba.

„Miuziklas atnešė vien teigiamų emocijų, tai darbas su senais draugais, profesionaliu režisieriumi iš Amerikos, naujos žinios ir pamokos. Mes drauge padarėme, kaip iš pradžių atrodė, neįmanomą dalyką, juk miuziklas anglų kalba, todėl reikėjo greitakalbe ne tik kalbėti, bet ir dainuoti, ir šokti vienu metu“, – nuoširdžiai ir neslėpdamas džiaugsmo pasakojo J. Lapatinskas.

Šiuo metu Justas ruošiasi dar vienam išbandymui TV3 projekte „Chorų karai“. Jis vadovaus Dzūkijos chorui.

Dainininkė, miuziklo aktorė Ingrida Žiliūtė, nuostabaus balso savininkė, miuziklą „Mirtinas bučinys“ vertina kaip gyvenimo dovaną.

„Be abejonės, ruošiantis premjerai buvo sudėtinga ir kartu smagu, tai ką patyrėme būdami drauge ir kokio rezultato pasiekėme – verta visų pastangų ir sunkaus darbo. Johnas nuostabus žmogus ir režisierius, darbas kartu mums visiems suteikė nepaprastai daug. Tai žmogus iš didžiosios raidės. Aš nepaprastai laiminga gyvenimo suteikta galimybe“, – kupina pakylėjimo pasakojo I. Žiliūtė.

Ingrida neseniai grįžo iš Muzikos akademijos Londone, kurią baigė žinomas Jungtinės Karalystės popmuzikantas ir kompozitorius seras Eltonas Johnas. Muzikos akademijoje lietuvių kalba Ingrida atliko kūrinį iš R. Rodgers amerikiečių miuziklo „Muzikos garsai“.

Startas miuziklo aktoriaus karjeroje

Dainininkas Vaidas Baumila, šiuo metu kremtantis mokslus Gilfordo Karališkoje Muzikos Akademijoje, nepailstantis ir turintis charizmą žmogus. Įdomu tai, kad iš pradžių Vaidui buvo pasiūlytas naivaus nevykėlio detektyvo vaidmuo. Šio vaidmens norėjo ir pats Vaidas, tačiau jei tikėti likimu, tai gyvenimas jam jau buvo paruošęs tikrai vertą jo talento vaidmenį.

Vienas ir vienišas, nuostabus ir pabaisa, gyvas ir miręs – būtent šitas savybes tobulai perteikia žudiko Christopherio Gillo vaidmenį atliekantis aktorius V. Baumila.

„Aš vertinu ir branginu kiekvieną akimirką, praleistą teatre su draugais bei režisieriumi. Tai tvirtas žingsnis į priekį“, – kiek susimastęs sakė Vaidas.

Elfų teatre pastatytas miuziklas „Mirtinas bučinys“ Vaido gyvenime suvaidino svarbų vaidmenį. Šiuo metu V. Baumila yra pakviestas dainuoti miuzikle „Tadas Blinda“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min