Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fotografijų paroda ,,Sardinijos perlai’’ ir toliau šildys Lietuvą

„Sardinijos perlai“
Sardinijos perlai2
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien iš sostinės restorano ,,Neringa’’ iškeliauja nuo rugpjūčio pradžios eksponuota Sardiniją aplankusių lietuvių fotografijų paroda ,,Sardinijos perlai’’.

,,Parodą aplankė tūkstančiai sostinės gyventojų ir svečių, ji susilaukė tikrai didelio susidomėjimo, žmonės teiraujasi kaip galima gyvai rasti salos vietas, atvaizduotas mūsų fotografijose.’’ – džiaugiasi parodos organizatorius Alkas Paltarokas.

Sardinijos draugų asociacijos prezidentas Antonio Zucca
Sardinijos draugų asociacijos prezidentas Antonio Zucca

Sardinija, geografinis ir politinis Italijos regionas, garsėja ne tik savo paplūdimiais, bet ir nepakartojama istorija. ,,Kai kurios vietos šioje šalyje – tikri rojaus kampeliai, kurių nespėjo paliesti žmogaus rankos.’’ – pasakoja į Sardiniją parodos organizatorius pasikvietęs ,,Sardinijos draugų asociacijos’’ prezidentas tikras sardas Antonio Zucca.

,,Fotografuodami kelionės akimirkas, tapome vietinių gyventojų dėmesio centru. Pastebėjome, jog aukšti žmonės  – gan retas reiškinys saloje, tad mus nuolat kalbino, klausė iš kur atvykome. Vietiniai sardai – draugiški ir labai svetingi žmonės, domėjosi ir mūsų kultūra, tradicijomis, vyko kultūriniai mainai.’’ – įspūdžiais dalijasi kartu keliavusi parodos personažas modelis Gerda Štelemėkaitė.

Sardinijos perlai5
„Sardinijos perlai“

Parodos fotografijos ne tik susilaukė nemažo lankytojų dėmesio, bet dalį jų jau įsigijo šiltų kraštų ir gražių vaizdų gerbėjai. Parodos organizatoriai planuoja parodą parodyti ir kituose šalies miestuose.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min