Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 16d. 16:07

Gavėniai skirtame chorinės muzikos koncerte – naujos sakralumo spalvos

Kamerinis moterų choras Melos
Kamerinis moterų choras Melos

Kovo 20 d., verbų sekmadienį, 17 val. Kamerinis moterų choras „Melos“ kviečia į išskirtinį gavėnios laikotarpiui skirtą muzikos vakarą. Pranciškaus švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje vyksiančiame koncerte bus pristatytos net septynios pasaulinės kylančių kompozitorių iš Lietuvos, Jungtinės Karalystės ir Lenkijos kūrinių premjeros.

Jau šį sekmadienį Vilniaus miesto bendruomenė turės galimybę susiburti į ypatingą gavėnios laikotarpio susikaupimo ir dvasinio apsivalymo vakarą, skambant jaunų kompozitorių specialiai šiam koncertui sukurtiems sakraliniams kūriniams. Debiutiniame Kamerinio moterų choro „Melos“ naujosios religinės muzikos koncerte skambės N.J.Dearden (Jungtinė Karalystė), M.Drukteinio (Lietuva), M.Pranulio (Lietuva), J. Pranulytės (Lietuva/Jungtinė Karalystė), S.Rimkus (JAV/Jungtinė Karalystė), M.Sokaitės (Lietuva) ir M.Szpyrkos (Lenkija) kūriniai, ne tik religiniais tekstais, bet ir muzikine stilistika atspindintys šv. Velykų laukimo metą.

Naujosios religinės muz. koncertas
Naujosios religinės muz. koncertas

Anot vienos iš choro įkūrėjų ir koncerto organizatorės Jutos Pranulytės, šis religinės muzikos koncertas – lyg bendra malda, susikaupimo ir ramybės vakaras, kuris padėtų pasiruošti šv. Velykų šventei. „Kūriniai pasižymi ramia nuotaika, subtilumu ir nors tai yra šiuolaikinė muzika, tačiau  ji – įdomi ir neatstumianti. Džiaugiamės, kad jauni kompozitoriai iš Lietuvos ir kitų šalių sukūrė specialiai šiam koncertui skirtus kūrinius, kurie tikrai praplės šiuolaikinės religinės muzikos repertuarą“ – teigia J.Pranulytė.

Kamerinis moterų choras „Melos“ – tai entuziastingų jaunų moterų ir merginų kolektyvas. Choristės – „Liepaičių“ chorinio dainavimo mokyklos absolventės, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentės. Choro misija – šiuolaikinės chorinės muzikos sklaida ir inovatyvių kūrybinių sprendimų įgyvendinimas.

Temos: 2 Choras Muzika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min