Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grafikos žvilgsnis – menas iš Zalcburgo

grafika
Vilniaus grafikos meno centro nuotr. / grafika
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

2014 m. rugsėjo 30 – spalio 18 dienomis Vilniaus grafikos meno centro galerijoje „Kairė – dešinė“ veiks austrų menininkų kūrybos paroda „Grafikos žvilgsnis – menas iš Zalcburgo“.

Jau 25 metus Lietuvos dailininkų ir Austrijos miesto Zalcburgo kūrybinė sąjunga art – bv – Berchtoldvilla palaiko artimus, kūrybiniu bendradarbiavimu grįstus ryšius. Per šį laikotarpį abiejose šalyse vyko įvairaus žanro meniniai projektai, kuriais siekta pristatyti Austrijos ir Lietuvos meninį kontekstą. Po nepriklausomybės paskelbimo užsimezgęs glaudus meno bendruomenės ryšys sėkmingai palaikomas iki šiol. 

2014 m. liepos mėnesį Zalcburge buvo pristatyta Tarptautinių kultūros programų centro organizuota ir jau keliaujančia tapusi lietuvių iliustratorių paroda „Iliustrariumas“ bei Vilniaus grafikos meno centro parengta ekspozicija „KŪNAS. Lietuvių grafika 1980–2013“. Šių metų rudenį Vilniaus grafikos meno centre rodoma austrų menininkų paroda „Grafikos žvilgsnis – menas iš Zalcburgo“.       

Ekspozicijoje grafikos terminas traktuojamas (interpretuojamas) plačiąja prasme, neapsiribojant lakštine grafika. Kolekcija sudaryta ne vien iš grafikos, bet ir fotografijos, kaligrafijos ir tekstilės kūrinių. „Grafikos žvilgsnis – menas iš Zalcburgo“ sutelkia dėmesį į pastarąjį laikotarpį ir suteikia progą susipažinti su margaspalvio Zalcburgo meninio gyvenimo dalimi.

Komentarai
Temos Zalcburgas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min