Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į festivalį „Tamsta Muzika“ sugrįžta draugai (video)

Festivalio logotipas
„Tamstos“ nuotr. / Festivalio logotipas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Paukščiai grįžta į savus lizdus, / tu sugrįši – aš tikiu taip bus“, kažkada tik draugams savomis rankomis „Pieno lazerių“ išleistame albume netvirtu balsu raitė Andrius Šarapovas. Šią tiesą tvirtu balsu kartoja jau antrus metus Varėnos Dainų slėnyje vyksiantis festivalis „Tamsta Muzika“, kukliai primindamas ir kitą akivaizdų dalyką, kad geri dalykai dažnai vyksta visai šalia, ir Giedriaus Savicko balsu šventai naiviai klausdamas, kam keliauti toli, jei gali nekeliauti toli.

Festivalyje pasirodys tie žmonės, kurie per pastaruosius metus lipo į muzikos klubo „Tamsta“ sceną ir kažkaip liko joje – lankytojų pasakojimuose, širdyse, fotogalerijose ir „Facebook“ sienose. Tai yra visi tie, kuriuos iškart prisimeni, išgirdęs, kad bus koncertas „Tamstoj“. (Saulės kliošas? Aha.) Ir visi tie, kurių pavadinimus išgirdęs pagalvoji, kad koncertas vyks „Tamstoje“. Ir tai yra puiku.

Dėl seniai žinomos ir viešos klubo meilės vietiniams talentams, festivalis jau beveik būtų tapęs grynai lietuvišku, bet tie pirmieji, kuriuos prisimeni, išgirdęs “Tamsta” – taip, “Little Dragon’, išsitraukė savo ES pasus ir rėkia, kad nieko nežino, kad yra tokie patys lietuviai kaip mes, ir kad vėl atvažiuos į „Tamstos“ draugų festivalį. Negali pykti.

Visi lietuviai – puikiai pažįstami, jeigu sugebėjote perskaityti iki šitos vietos ir žodis tamsta jums asocijuojasi su muzika, o ne su mokytoja. Įkvepiam, ir: G&G Sindikatas, InCulto, Antis, Brassbastardz, Leon Somov & Jazzu, Bix, Empti, SSG su Algiu Greitai, Saulės Kliošas, Bitės, Poliarizuoti Stiklai, Gin'Gas, Liūdni Slibinai, Freaks on Floor, Jing'a'ling, Rezervuota, Dj Mamania, gospel choras Sounds in G, Rasa basom, Avenue Acoustic, In Search, Dee&Kamy, Dj Vaiper, Empty Thoughts, Smėlis (Varėna), Messiah goes Mad Orchestra, Repo seniai, QU5, Insomnia Vera, Stiffer. Iškvepiam.

Žinoma, kaip ir dera padoriam festivaliui, muziką sups kitos pramogos ir užsiėmimai – kinas, knygynas su kava, sportiniai reikalai nuo stalo futbolo iki stalo teniso, galvosūkiai, žaidimai, laipiojimas sienomis (čia tas sportinis–pramoginis, o ne biure karštą dieną), menininkų būreliai, studijos ir turgeliai, ekologiškieji sūrininkai su savo maisteliais ir net pirtis, kaip razina. Viskas išsamiai ir sklandžiai išvardinta www.tamstamuzika.lt.

Ir dar vienas priminimas apie festivalio draugus:

Vyk traukiniu! „Tamsta“ muzika 2010“ – už ekologiją ir draugystę su „Lietuvos geležinkeliais“. Visi festivalio lankytojai kviečiami į Dzūkiją vykti traukiniu – mėgautis nuotaikinga kelione su draugais, o kartu ir sutaupyti, nes šių metų šūkis – „su festivalio bilietu važiuok už pusę kainos“. Parodžius kasoje festivalio bilietą, kiekvienas festivalininkas gaus 50 proc. nuolaidą kelionei.

Varėna, Dainų slėnio sala, liepos 30 – 31 d.
Bilietus platina TIKETA
Bilietų kaina: dviems dienoms 70lt, vienai dienai 40lt
Daugiau informacijos: www.tamstamuzika.lt

VIDEO: TAMSTA MUZIKA DRAUGAI
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min