Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į kruviną Bloody Mary naktį – su vestuvių nuotaikomis (video)

„Tarantino“ klube kviečia vakarėlis „Bloody Mary“
Organizatorių nuotr. / „Tarantino“ klube kviečia vakarėlis „Bloody Mary“
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį savaitgalį Vilniaus klube „Tarantino“ vyksiančiam Bloody Mary vakarėliui ruošiamasi su vestuvių nuotaikomis. Į kruviną Helovino naktį Bloody Mary šmėklos garbei tikrų linksmybių mylėtojai rinksis su nuotakos atributais ir aklos meilės įrodymu – išdurtomis akimis.

Neįprastame audiovizualiniame vakarėlyje pagal seną legendą bus šaukiama mirusios nuotakos – Bloody Mary vėlė. Vizualinėmis projekcijomis sukurtose erdvėse ir siaubo tuneliuose naktį iš spalio 30-tos į 31-ąją bus galima išvysti Bloody Mary šmėklą, kurią vidurnaktį ruošiamasi prisišaukti gyvu pavidalu.

„Nuometai, gėlės, keliaraiščiai, baltos suknelės ir nekaltybė. Vaikinams belieka išsibadyti akis prieš tokius vaizdus“, – su humoru teigia vakarėlio organizatoriai, kviečiantys visus nusiteikti kraujo spalva paženklintai Helovino puotai su vedybų prieskoniais.

Kruvinų vestuvių šėlsmui plokšteles ruošia „No DJs“ su Viktoru Diawara ir „Tabami“ projektų aksominio balso savininke Giedre Rimšaite, Dj Bool (La French) bei Rolas (Bodegas). Gyvomis dekoracijomis ir vizualinėmis iliuzijomis šiurpią atmosferą kurs „Wanted“.

Pasak kelis amžius gyvuojančios legendos, prakeiktą Bloody Mary dvasią galima prisišaukti vietose su daug veidrodžių, monotiškai kuždant ar giedant jos vardą. Dažniausiai Bloody Mary šmėkla, vilkinti nuotakos rūbais, pasirodo po 13 – ojo šauksmo. Sustingdanti kraupiu žvilgsniu stovintįjį priešais veidrodį, Bloody Mary išduria jam akis ir nuo tada šaukusįjį persekioja mirtis.

Video – „Bloody Mary“ vakarėlis:
 

VIDEO: bloody mary @ tarantino
Komentarai
Temos Vestuvės
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min