Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JCI Sostinė moko verslumo

JCI Sostinė moko verslumo.
Organizatorių nuotr. / JCI Sostinė moko verslumo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Š.m. balandžio – birželio mėnesiais JCI Sostinė organizuoja verslumo akademiją – 9 vakarinių seminarų ciklą verslo kūrimo, įmonės finansų valdymo, strateginio planavimo, eksporto valdymo, pardavimų ir kitomis su verslo pradžia bei vystymu susijusiomis temomis.

„Galime pasigirti tikrai profesionaliais, savo sritį puikiai išmanančiais lektoriais,“ – teigė Aurimas Viršulis, JCI Sostinė narys ir verslumo akademijos 2010 projekto vadovas, ir pridūrė, kad akademijos metu įgytos žinios, jo manymu, yra būtinos sėkmingai verslo pradžiai, jau įkurtos įmonės vystymui ar vadovaujamoms pareigoms užimti.

„Pavyzdžiui, Modestas Gelbūda mums papasakojo savo įmonės istoriją, pamokas, su kuriomis susidūrė, klaidas, kurias padarė ir kaip jas išsprendė, kad ateityje šių klaidų nepakartotume. Tokių istorijų (angl. Business Case), iš kurių būtų galima pasimokyti, iš Lietuvos įmonių vadovų retai išgirsi. Susidaro įspūdis, kad niekas nedaro klaidų,“ – savo įspūdžiais dalinosi Kristina Mėlynytė, JCI Sostinė narė ir Vice–prezidentė mokymams.

Jau įvyko trys akademijos seminarai. Pirmajame seminare Modestas Gelbūda, Baltijos Lyderystės ugdymo instituto direktorius (http://www.bildideas.org), pasakojo apie naujo verslo kūrimo problemas, galimus minėtų problemų sprendimo būdus ir tarptautinę įmonių plėtrą. Antrajame seminare Povilas Akstinas, UAB KPMG Baltics finansinių konsultacijų skyriaus asocijuotas direktorius, pristatė įmonės finansinės analizės ypatumus, problemas, kylančias įmonių pirkimo ir pardavimo sandoriuose, kartu su auditorija analizavo keletą konkrečių finansų valdymo pavyzdžių. Trečiajame seminare Erika Vaiginienė, Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakulteto ir Vilniaus Universiteto Tarptautinio verslo mokyklos dėstytoja, apžvelgė nuo ko prasideda verslas, ką diktuoja Lietuvos įstatymai, verslo plėtros tendencijas.

Dar laukia šeši akademijos seminarai. Daugiau informacijos apie juos rasite JCI Sostinė interneto svetainėje (http://www.jcisostine.lt).

JCI Sostinė – tai tarptautinės jaunimo organizacijos JCI (angl. Junior Chamber International) vietinė organizacija Vilniuje, vienijanti aktyvius, verslius, socialiai atsakingus jaunus žmones nuo 18 iki 40 metų. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min