Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jubiliejaus „Juškus gallery“ proga pagerbs Lietuvos tapybos meistrus

„Šunys ir laivas“ 1957 m.
dail. Vytautas Kasiulis / „Šunys ir laivas“ 1957 m.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vakar vakare 20-ies metų jubiliejų švenčiančioje galerijoje „Juškus Gallery“ buvo pristatyta šiai progai skirta paroda „Lietuvos tapybos meistrai“.

„Tai yra aukščiausio lygio muziejinės klasikos kūriniai, modernizmo klasika“, – trumpai parodą pristatė galerijos direktorius Donatas Juškus.

Jubiliejaus proga Juškaus galerijoje veikia įsigytų dailės kūrinių paroda, kurioje galima susipažinti su gyvais ir jau anapilin išėjusiais klasikais: Adomo Galdiko, Antano Gudaičio, Vytauto Kasiulio, Leono Katino, Vinco Kisarausko, Alvydo Petrulio, Igorio Piekuro, Vytauto Šerio, Jono Švažo, Stasio Ušinsko, Jono Vaičio, Viktoro Vizgirdos  kūriniai sudaro beveik pusę ekspozicijos. D.Juškus pažymėjo, kad ši paroda nėra vien tik duoklė klasikai – parodoje atsispindi ir lietuviškos dailės tradicija, ir ją tęsianti vidurinioji karta, ir modernizmo šaukliai.

Galerijos vadovas džiaugėsi solidžiu jubiliejumi. „Didžiuojuosi, nes 20 metų reta galerija išsilaiko, retas verslas gali tuo pasigirti apskritai. Mes sėkmingai vystėmės ir augome, kilo mūsų profesionalumo lygis. Didinome supratimą apie meną ir jo kultūrą, estetinį grožį, išauginome ne vieną kolekcininką“, – sakė pirmosios privačios galerijos vadovas D.Juškus.

„Juškus Gallery“ yra įsikūrusi Barboros Radvilaitės 6B, parodą iki sausio 25 d. aplankyti galite nuo pirmadienio iki šeštadienio 11 – 19 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min