Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdiniame spektaklyje vaidins žinomų tėvelių mažyliai

Leonardas Pobedonoscevas su drauge Ieva ir dukrele Emilija
„Scanpix“ nuotr. / Leonardas Pobedonoscevas su drauge Ieva ir dukrele Emilija
Šaltinis: 15min
0
A A

Kalėdų išvakarėse į „Raganiukės“ teatrą atkeliauja ypatinga šventė, kuri ne tik sušildys daugybės vaikučių, gyvenančių vaikų globos namuose, širdis, bet ir padovanos jiems tikėjimo gerumu stebuklą. Šiuo gražiu labdaros renginiu bus prisidėta prie jau tradicija tapusios Išsipildymo akcijos, kuri padeda tūkstančiams likimo nuskriaustų Lietuvos vaikų pasijusti reikalingiems.

Gruodžio 20 d. 14 val. „Raganiukės“ teatre Lietuvos pramogų, teatro ir kino kultūros žvaigždžių vaikai lips į sceną tam, kad parodytų, jog ir jiems rūpi, kad vaikų globos namų auklėtiniai – jų bendraamžiai – pasijustų laimingi.

Lietuvos kino, teatro ir muzikos žvaigždžių vaikai sukurs nepaprastai ryškius vaidmenis interaktyviame kalėdiniame spektaklyje „Raudonkepuraitė pusnyse“ (rež. Rita Urbonavičiūtė), įgyvendindami pagrindinę renginio idėją „vaikai – vaikams“.

Spektaklyje sužibės mažosios žvaigždutės: aktoriaus Leonardo Pobedonoscovo dukrytė Emilija (4 m.), aktoriaus Mariaus Jampolskio sūnus Dovydas (3,5 m.), aktoriaus Jokūbo Bareikio dukrytė Barbora (5 m.), laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėjo Žygio Stakėno sūnus Kajus (4,5 m.), dainininkės Agnieškos sūnus Lukas (3 m.) ir kiti, iki šiol dar niekada didžiojoje scenoje nevaidinę „aktoriai“.

Mažieji su „Raganiukės“ teatro aktoriais spektaklyje įkūnys visiems gerai žinomos pasakos „Raudonkepuraitė“ herojus, kurie šį kartą atsiskleis visiškai kitu, dar nematytu humoristiniu amplua.

Per Kūčias būkite atsargūs, nes eidami mišku, galite sutikti rokenrolą dainuojantį vilką (vaid. Kajus). O jei jau taip nutiktų, pasiūlykite jam palenktyniauti jo paties motociklu, kaip ir padarė žavioji pamaiva Raudonkepuraitė (vaid. Barbora). Šimto penkerių metų, bet vis dar gerai išsilaikiusią senelę, smarkiai išsiblaškiusią mamytę bei drąsųjį medžiotoją vaidins Dovydas, Emilija ir Lukas. Žiūrovai taip pat neturės kada snausti, nes vaidins medžius ir paukštelius. Įspūdingą vaikų vaidybą paryškins spalvingi kostiumai ir muzikos garsai.

Labdaros renginį vainikuos Lietuvos vaikų popgrupės su specialiai renginiui paruoštomis kalėdinėmis dainelėmis.

Po spektaklio vyks fotosesija, kurios metu mažieji ir didieji žiūrovai turės galimybę ne tik kartu nusifotografuoti, bet ir pabendrauti su spektaklyje vaidinusiomis mažosiomis žvaigždutėmis bei pasidalyti savo vaidybine patirtimi.

Kviečiame visus šiai kilniai idėjai neabejingus tėvelius su vaikais apsilankyti šiame netikėtumų kupiname, įspūdingame spektaklyje ir tokiu būdu paremti Išsipildymo akciją. Visos lėšos, gautos už parduotus bilietus, bus atiduotos vaikų globos namams. Nelikime abejingi.

Bilietus į renginį galite isigyti jau šiandien visose BILIETAI.LT platinimo vietose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min