Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno Rotušės aikštėje – kalėdinio stebuklų miestelio atidarymas

Kalėdų eglė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kalėdų eglė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštąjį žiemos švenčių sezoną lankytojus džiugins Kauno Rotušės aikštės kalėdinis miestelis su stebuklingais nameliais, įvairiausiais renginiais, žiemiškomis pramogomis ir kalėdinėmis gerumo akcijomis. Gruodžio 6 d., 12 val. visi kviečiami į teatralizuotą kalėdinio stebuklų miestelio atidarymą, kuris vyks Kauno Rotušės aikštėje.

Teatralizuotas kalėdinio stebuklų miestelio atidarymas

12 val. vaikų lauks Kalėdų senelis su pasakų fėja, įvairūs dangaus personažai, daugybė linksmybių, žaidimų ir saldžių dovanų. Visi kartu pasiners į kelionę debesų taku, kurioje lauks įvairūs pasakų herojai, angelai ir fėjos.

Rotušės aikštėje taip pat bus pristatyti trys ypatingi nameliai: „Kalėdinių dirbtuvėlių namelis“, „Pasakų namelis“ ir „Mažasis planetariumas“. „Dirbtuvėlėse“ iš įvairiausių medžiagų bus galima nemokamai pasigaminti angeliukų, dekoratyvinių žvaigždžių ar net mini planetų, o „Pasakų namelyje“ skambės šiltos senelės pasakos apie dangų, angelus bei žvaigždes. Naujasis kalėdinio miestelio namelis „Mažasis planetariumas“ visus supažindins su planetomis ir beribiais žvaigždynais.

Norime pasiūlyti visiems atviras nemokamas kalėdines pramogas šiltuose kalėdiniuose nameliuose - pakeliauti po kosmoso platybes ir pažindintis su planetomis, žvaigždėmis bei žvaigždynais, pasiklausyti gyvai sekamos pasakos, ar savo rankomis pasigaminti kalėdinę dovaną

„Kalėdos man visada buvo ir yra ypatinga šventė. Tai laikas šeimai, draugams, gerumui, laikas pasidžiaugti nuoširdžiu bendravimu bei tikromis vertybėmis. Norime pasiūlyti visiems atviras nemokamas kalėdines pramogas šiltuose kalėdiniuose nameliuose - pakeliauti po kosmoso platybes ir pažindintis su planetomis, žvaigždėmis bei žvaigždynais, pasiklausyti gyvai sekamos pasakos, ar savo rankomis pasigaminti kalėdinę dovaną“, teigia kalėdinio stebuklų miestelio organizatorius Danas Viluckas.

Kalėdiniai stebuklų miestelio nameliai

Kalėdiniame stebuklų miestelyje viso bus 12 namelių – devyni prekybiniai ir trys edukaciniai - „Kalėdinės dirbtuvėlės“, „Pasakų namelis“ ir „Mažasis planetariumas“. Pastarieji bus visiems atviri ir nemokami bei džiugins miestelio svečius iki pat trijų Karalių, sausio 6 d.

„Dirbtuvėlės“  kvies visus mažuosius ir jų tėvelius pasigaminti kalėdinių rankdarbių – tamsoje šviečiančių papuošalų, žaislų, mini planetų ir žvaigždžių. Namelyje siekiama pasiūlyti alternatyvą beatodairiškam dovanų pirkimui ir besaikiui kalėdiniam vartotojiškumui. “Šiame namelyje visos dovanos gaminamos rankomis, todėl yra labai tikros ir asmeniškos. Čia užsiimti rankdarbiais galima kartu su savo artimaisiais, taip dalinantis svarbiausia dovana – laiku praleistu drauge”, teigia organizatorius D. Viluckas. Visos dirbtuvėlių medžiagos ir mokymai yra nemokami, todėl kalėdines dovanas gali gauti ir dovanoti kiekvienas.

„Pasakų namelyje“ vyks senosios gerosios animacijos filmų seansai, vyks pasakiški konkursai, kurių metu tėveliai ir vaikai kviečiami drauge su Pasakų senele sekti pasakas bei kartu kurti kalėdinę pasaką.

„Mažasis planetariumas“ visus – mažus ir didelius, kvies pakeliauti po kosmoso platybes ir susipažinti su planetomis, žvaigždėmis ir žvaigždynais. Namelio mokytojai kalėdinio miestelio lankytojus įtrauks į interaktyvius edukacinius žaidimus – „Pažink savo žvaigždyną“, „Saulės sistemos planetos“ bei „Užmesk Saturnui žiedą“.

Kalėdiniame stebuklų miestelyje taip pat veiks kalėdinis „DADU“ paštas, kur kiekvienas galės parašyti sveikinimą artimiausiam bičiuliui, o šis bus išsiųstas net ir į tolimiausią pasaulio kraštą. Paštas veiks penktadieniais – sekmadieniais po pietų.

Idėjos sumanytojai VšĮ „Artima kultūra“ drauge su Kauno kultūros centru „Tautos namai“ ir Kauno miesto savivaldybe kviečia kauniečius bei miesto svečius pajusti šventinę nuotaiką, atskleisti Kalėdų dvasią, dalytis meile ir gerumu sutinkant svarbiausias metų šventes. Visi renginiai nemokami.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min