Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 6d. 14:47

Ketvirtadienį „Woo“ užvirs šokiai be didžėjų

Klubas „Woo“ laukia jūsų...
Organizatorių nuotr. / Klubas „Woo“ laukia jūsų...

„Didžėjau – tu ne sąraše“, „Uždraudžiau roko grupę“ „Renginių vedėjai, go home“, „Ne vidžėjams“, – jau nuo vakar populiariausio Vilniaus diskotekų štabo „Woo“ darbuotojai už baro, salėje ir prie durų piketuoja su panašaus turinio plakatais ir užrašais ant darbinių uniformų.

„Tai ne profsąjungos streikas, tai pirmoji išskirtinai „Woo“ darbuotojų rengiama ir diriguojama diskoteka!“, – skuba pranešti „Woo“ pramogų skyrius. Nenustygstančios darbo bitės ir bitinai, „Woo“ rūsyje leidžiantys daugiau negu dienų dienas ir ilgiau negu naktų naktis, šį ketvirtadienį, balandžio 8 dieną, rengia ekspertinę diskoteką.

Specialų grojaraštį iš oldskūlinio repo ritmų, visada ir visur šokamų 90–ųjų bytų ir šlakelio šokių ant baro suplaks visos „Woo“ darbuotojų pamainos viename – Urtė, Andrius, Žilvinas, Anrieta, Artūras, Aurimas, Paulius ir Agnė.

„Ketvirtadienį – „Woo“ diskotekų ekspertų dieną – švęsk nemokamai“, skelbia paties nuosaikiausio turinio „Woo“ profsąjungos plakatas. Tad visi norintys būti pašokdinti ne kokio didžėjaus, o darbščiųjų „Woo“ galvų, rankų ir kojų, pro duris žengs nemokamai.

Priklausomiems nuo naktinių šokių primename – šį ketvirtadienį, balandžio 8 d., “Woo diskotekų ekspertų” šokiai be muzikantų.

Ateik 22 val. ir aštuonių ne–didžėjų būk pašokdintas iki pat ryto. Juk niekas kitas nežino visų geriausios pasaulyje diskotekos dėsnių, įstatymų, rašytų ir nerašytų taisyklių taip, kaip naktis, dienas ir rytus šokiuose leidžiantys klubo darbuotojai. Ateik ir šok pagal labiausiau patyrusius diskotekų ekspertus!

 
Temos: 1 Šokiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min