Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino teatras „Pasaka“ atidarė kino vakarų po atviru dangumi sezoną (nuotraukos, video)

Vakaro akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vakaro akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasarą, kai žvaigždės šviečia ryškiau, o naktys lepina savo šiluma, žymiai maloniau vakarus leisti ne uždaroje aplinkoje, o lauke. Kino teatras „Pasaka“ vasarai kiną perkelia po žvaigždėmis ir kviečia mėgautis grynu oru, gera kompanija ir netikėtomis filmų istorijomis.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Vakaro akimirka
Tarp vakaro svečių – ir Asta Valentaitė.
Liepos ir rugpjūčio mėnesiais kino teatras „Pasaka“ tris dienas per savaitę savo pajėgumus iškels į „Kiną po žvaigždėmis“. Ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais, saulei nusileidus, apie 22 val. Piano.lt kiemelyje įsižiebs kino ekranas, kurio dydis prilygs dviejų aukštų namui. Šiuo metu tai vienintelis lauko kino teatras, kuriame bus naudojama speciali įranga, leisianti gryno oro sąlygomis rodyti filmus iš kino juostos.

Liepos 2 dieną „Kino po žvaigždėmis“ sezonas atidarytas smagia ir šmaikščia komedija „Storuliai“.

„Kiekvieną savaitgalį pradėsime jau ketvirtadienį ir žiūrėsime vis kitą filmą iš trijų skirtingų programų, kuriose kiekvienas ras sau skirtą kino istoriją“, – teigia kino teatro „Pasaka“ direktorė Rūta Bogužaitė.

„Apie laisvę. Lietuviškai“ kiekvieną ketvirtadienį kalbės įvairūs lietuvių režisierių filmai. „Laisvė lietuvių kinematografe“ – daugialypė ir įvairioms interpretacijoms atvira tema. Programa sudaryta, siekiant atspindėti kuo įvairesnę laisvės sampratą – nuo rezistencinių tautos išsivadavimo kovų, žmogaus vidinės laisvės paieškos kelionės iki klausimo, kas yra tikroji laisvė. Programa sudaryta bendradarbiaujant su vienintelio Lietuvoje profesionalaus kino leidinio „Kinas“ redakcija. Programos metu bus parodyti filmai „Laisvė“, „Naktys be nakvynės“, „Skrydis per Atlantą“ ir kiti.

Penktadienis yra pasimatymų diena, todėl „Pasimatymas kine“ liepos mėnesį pasiūlys naujausias kino teatro „Pasaka“ romantines dramas ir komedijas visiems, kurie nusiteikę pabūti dviese, ir tiems, kurie penktadienio vakarą nori praleisti su gera kompanija. Penktadieniais bus rodomi tokie filmai, kaip „Viktorija. Jaunoji karalienė“, „Brangusis Džonai“, „Coco prieš Chanel“, „Alisa Stebuklų šalyje“. O visą rugpjūčio mėnesį penktadienių pasimatymus „Velokinas“ pakvies praleisti aktyviai ir saugant gamtą – seansui reikalingą elektrą išgaus patys žiūrovai, mindami specialius dviračius.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Vakaro akimirka
Vakaro akimirka

Jau beveik metus gyvuojantis kino teatras „Pasaka“ sukaupė nemažai filmų, kuriuos žiūrovai lankė ne po vieną kartą. Tad vasaros šeštadieniai nuo šiol bus skirti tokių filmų programai „Pasaka Classics“. Ištikimieji fimų gerbėjai galės išvysti savo mylimus herojus naujoje aplinkoje, o nemačiusieji šių kino „perlų“ supažindins su filmais, kuriuos mačiusieji prisimena su nostalgija. Šios programos metu bus parodyti kino teatro „Pasaka“ žiūrovų mėgstamiausi filmai – „Pasaulis yra didelis ir išsigelbėjimas slypi už kampo“, „Rimtas vyrukas“, „Aš taip pat“, „Rugpjūčio šventė“, „Smulkus nusikaltimas“ ir kiti.

Daugiau informacijos rasite www.kinopasaka.lt ir kino teatro „Pasaka“ programėlėse. 

VIDEO: 15min.lt: kinas po žvaigždėmis, pasaka, fragmentas iš sezono atidarymo
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min