Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 2d. 15:19

Koncerte – naujai suskambę muziejaus lobyne saugomi instrumentai

Pasirengimas koncertui
Muziejaus nuotr. / Pasirengimas koncertui

Lapkričio 7 d. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus kviečia pradėti ir užbaigti dieną koncertu. „Skambančio sekmadienio“ koncertuose klausytojai turės retą galimybę šiuolaikiniame kontekste išgirsti muziejaus lobyne saugomų instrumentų garsus.

Šie koncertai yra muziejaus ir jaunosios kartos kompozitoriaus Arturo Bumšteino bendro projekto, kurio metu buvo įrašinėjami instrumentų garsai, o iš jų kuriamos muzikinės kompozicijos, rezultatas.

Koncertuose klausytojai išgirs lietuvių klasiko Juozo Naujalio pianino, kompozitoriaus Juozo Tallat-Kelpšos fortepijono, legendinio pasaulinio lygio virtuozo Timofejaus Dokšicerio trimito skambesį, fleitų, klarnetų, skudučių, ragelių, smuikų, gitarų, mandolinų, kanklių, armonikų ir kitų instrumentų iš XVIII–XX a. kolekcijos garsus. Sukurtas kompozicijas koncertų metu papildys Arturo Bumšteino ir jaunų talentingų atlikėjų Tado Žukausko ir Iljos Belorukovo (Sankt Peterburgas) muziejaus instrumentais atliekamos improvizacijos.

Arturas Bumšteinas, žinomas kaip nešiojamųjų kompiuterių kvarteto „Twentytwentyone“ įkūrėjas, koncertuoja įvairiose pasaulio šalyse, yra išleidęs daugiau kaip dešimt elektroakustinės muzikos albumų Lietuvoje, JAV, Danijoje, Ukrainoje, Kanadoje, Ispanijoje, Olandijoje.

12 val. – koncertas „Rytas su muziejaus instrumentais“. Atlikėjai: Arturas Bumšteinas (fisharmonija), Ilja Belorukov (pučiamieji).

19 val. – koncertas „Vakaras su muziejaus instrumentais“. Atlikėjai: Arturas Bumšteinas (fortepijonas), Tadas Žukauskas (styginiai).

Koncertų trukmė  – apie 1 val.

Bilieto kaina – 5 Lt už kiekvieną koncertą.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min