Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kruzenshtern & Parohod“ & „Mitch & Mitch“ į Vilnių atveš „Tarakonų operą“

Zelig Rabitchnyak
Organizatorių iliustracija / Zelig Rabitchnyak
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 4 d. 20 val. klube „Mulen Ružas“ (V. Mykolaičio-Putino g. 5., Vilnius) daugelio vilniečių pamėgtas garlaivis iš Izraelio „Kruzenšternas“ ir kolektyvas iš Lenkijos – „Mitch & Mitch” pristatys bendrą projektą - „Zelig Rabitchnyak – The Cockroach Opera”.

Zelig Rabitchnyak – 19a. lenkų kilmės kompozitorius, kurio Jungtinėse Amerikos Valstijose parašytą operą „Meilė trims tarakonams“, atgaivino Igoris... Krutogolovas.

Krutogolovas – gyvybiškai svarbus kolektyvo „Kruzenshtern & Parohod” kapitonas, talentingas menininkas, šiuolaikinis kompozitorius, multi instrumentalistas, priklausantis naujajai Izraelio menininkų kartai, kurio kuriama muzika skamba ir japoniškuose animaciniuose filmukuose ir šiuolaikiniame balete.

„Kruzenshtern & Parohod” muzika – dramatiška, lyriška, siaučianti, ironiška, jungianti modernias kompozicijas, klasiką, klezmerį, avangardą, roką ir džiazą, hardkorą ir pankroką.

Chuliganiškos melodijos sukelia daugybę asociacijų ir emocijų, kartu prikaustydamas klausytojų dėmesį.

„Mitch & Mitch” – penkių žmonių kolektyvas iš Lenkijos, susikūręs 2002 m. spėjo sukelti daugybę sumaiščių koncertų metu visoje Europje. Ateityje daug perspektyvų turinti grupė.

„Kruzenshtern & Parohod” su savo draugais iš Lenkijos „Mitch & Mitch” nekantrauja, kai Vilniuje pristatys naują projektą. I.Krutogolovas neslepia savo simpatijų Lietuvos publikai, kuri yra pasiruošusi klausytis, o groti tokiems klausytojams yra didelis malonumas.
 

Temos Tarakonas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min