Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Legendiniai vyrai ir jų meilės svajos

G.Prunskus ir L.Krėpštaitė atskleis don kichotų ir don žuanų istorijas, L.Donskis, atskleis kas juos sieja.
Organizatorių nuotr. / G.Prunskus ir L.Krėpštaitė atskleis don kichotų ir don žuanų istorijas, L.Donskis, atskleis kas juos sieja.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Ketvirtadienio vakarą Šv. Kotrynos bažnyčioje skambės aistringi, vienadieniai moterų suvedžiotojo Don Žuano pažadai ir kovotojo už teisybę, kvaištelėjusio Don Kichoto surimuoti ditirambai įsivaizduojamai mylimajai.

Juokingos ir graudžios istorijos apie Europos legendomis tapusios meilės pavergtus vyrus bus atliekamos boso Giedriaus Prunskaus, pianistės Linos Krėpštaitės bei komentuojamos profesoriaus Leonido Donskio. Jų lūpose skambės perfrazuotos įvairių kompozitorių ir poetų mintys. Organizatorių teigimu, reginys bus įdomus ne tik todėl, kad tie patys siužetai bus atskleisti skirtingai, bet ir todėl, kad šio vakaro atlikėjai labai artistiški.

Bus mėginama gilintis, kodėl žavieji don žuanai ir don kichotai tapo tokie populiarūs, kas iškėlė suvedžiotoją ir beprotį į aukštumas ir kur slypi jų žavesys. Vieno iš jų meilė – akimirkos įgeidis, kito – išgalvota manija, vienas keičia mylimąsias kasdien, kitas – puoselėja neprašytą ištikimybę, vienas dalija moterims skausmą, kitas – juoką ir nuostabą.

Tačiau, kaip byloja amžių išmintis, kiekviena dailiosios lyties atstovė slapčia trokšta garbinimo, kuriam pasiryžę šie herojai.

Kiekvienas savaip supras garsiuosius, nuolatos įsimylėjusius herojus. Jie gali atrodyti smerktini, verti pasigailėjimo arba juokingi. Jų poelgių galima nesuprasti, kaip ir jų jausmų, tačiau vargu ar kas iš atėjusiųjų liks abejingas. Juk stiprios emocijos nejučia priverčia susimąstyti kiekvieną.

Koncerto pradžia 19 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min