Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos vaikų ir jaunimo centre – atvirų durų savaitė

Atvirų durų programoje - šokio stilių, kitų aktyvių ir meninių veiklų įvairovė bei naujos jaunatviškos veiklos.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centro nuotr. / Atvirų durų programoje - šokio stilių, kitų aktyvių ir meninių veiklų įvairovė bei naujos jaunatviškos veiklos.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vasario 8–12 d. nemaža dalis Lietuvos vaikų ir jaunimo centro užsiėmimų atveria duris visiems norintiems – šiomis dienomis galima nemokamai išbandyti įvairiausius centre organizuojamus užsiėmimus ir susipažinti su naujomis centro veiklomis.

Visą savaitę visiems norintiems bus atviri Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vykstantys breiko, džiazo, Melbourne shuffle, gatvės, šiuolaikinio šokio, graffiti, akademinio piešimo, vaizduojamosios dailės, dainavimo studijoje mažiesiems, Rytų kovos menų ir kiti užsiėmimai. Išsamų užsiėmimų grafiką galima rasti www.lvjc.lt.

Kartu su atvirų durų dienomis vasario 10–12 d. centro erdvėse vyks neformalūs renginiai, kurių metu centro lankytojams prisistatys centro naujokai – vasarį centre duris atveriančios origami, floristikos, DJ užsiėmimai ir kitos veiklos, teigiama pranešime spaudai.

Tad centro erdvėse vyks graffiti, floristikos, foto, veltinukų parodos, centre stūksos įspūdingas dviejų su puse metro aukščio origami dinozauras. Taip pat čia vyks šokių muzikos fiesta su netrukus DJ užsiėmimus LVJC pradėsiančiu DJ Pieshka, koncertuos Lietuvos vaikų ir jaunimo centro grupė „Kivi“, dainininkių Dainos Bilevičiūtės ir Rasos Kaušiūtės auklėtinės ir centro gitaros virtuozai.

Atvirų durų dienas Lietuvos vaikų ir jaunimo centras daro kiekvienų metų rugsėjo mėnesį, siekdamas sudaryti galimybes įvairaus amžiaus vaikams ir jaunimui pasirinkti sau tinkamiausią veiklą iš 200 centre vykstančių meninių bei aktyvių veiklų. Kurdamas savo veiklas, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras vadovaujasi neformaliojo ugdymo principais ir siūlo vaikams ne tik įdomius renginius ir užsiėmimus, bet ir siekia skirti daug dėmesio asmenybės ugdymui ir įkvėpti vaikus užaugti kūrybingomis, tolerantiškomis ir atsakingomis asmenybėmis.

Komentarai
Temos Vaikas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min