Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Miesto festivalis „Loftas Fest“ šiemet tvirtai tarė – buvo labai gerai, tad iki kitų metų

„Loftas Fest 2014“
Luko Šalnos nuotr. / „Loftas Fest 2014“
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiasis miesto vilkų festivalis „Loftas Fest“ baigėsi euforijos kupinais akordais – žmonės nesiskirstė dar iki vakar vėlyvos nakties, nors tai jau nebebuvo oficiali festivalio diena.

Dėkodamas už palaikymą per specialų ir ypatingą „Skamp“ šou festivalio metu, Victoras Diavara nebekėlė jokių abejonių dėl ateities: „Pasimatome „Loftas Fest 2015“, – sakė jis.

Daugybė festivalio sprendimų žavėjo ne tik lankytojus, bet ir solidų skaičių užsienio atlikėjų.

Pavyzdžiui, tai, kad visų atlikėjų poilsio ir pasiruošimo kambariai buvo viename name, kurio apačioje virtuvėje visiems pagal pageidavimus buvo vietoje gaminamas maistas ir patiekamas bendroje zonoje kartu su visais kitais atlikėjais.

„Per šį festivalį užsimezgė daug muzikinių pažinčių – ne tik lietuvių su užsienio muzikantais, bet ir užsienio muzikantai tarpusavyje keitėsi kontaktais“, – pasakoja Vee.

Pirmosios dienos pagrindinė žvaigždė Nicolas Jaar su projektu „Darkside“ nors ir atrodė labai santūrus, „Lofto“ erdvės, sakė, geru žodžiu minėjo dar nuo to laiko, kai čia grojo pirmą kartą, t.y. prieš du metus.

Antros festivalio dienos žvaigždės danų supergrupė „When Saints Go Machine“ viename interviu ir vėliau asmeniškai organizatoriams pareiškė, kad grįžimas į menų fabriko erdves prilygsta grįžimui namo.

Koncerto pabaigoje grupė taip atsipalaidavo, kad atrodė, jog jie groja tik geriausių draugų ratui.

Leon Somov ir Jazzu pasirodymas, žinoma, prikvietė kiek kitokios publikos, kurios dalis pirmą kartą susidūrė su miesto festivalio koncepcija.

Džiugu, kad net išrankiausi ir komfortą mėgstantys žmonės neskubėjo palikti festivalio po dueto koncerto, dauguma išbuvo iki paryčių.

Festivalyje šiemet pasirodė virš 70 grupių ir atlikėjų, daugiau nei 20 menininkų eksponavo savo darbus pop up galerijoje, įvyko vieno kino filmo premjera bei daugybė dirbtuvių ir kitų pramogų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min