Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

M.Mikutavičius ir choras „Bel Canto“ dalyvaus atidengiant „Laisvės kelio“ skulptūrą

Laidos „Muzikos čempionų taurė“ filmavimas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / M.Mikutavičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį penktadienį, spalio 22 d., 18 val. vyks oficialus Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui skirtos Tado Gutausko skulptūros „Laisvės kelias“ atidengimas. Iškilmingoje ceremonijoje, kuri bus tiesiogiai transliuojama per Lietuvos nacionalinę televiziją, su žinomais šalies atlikėjais koncertuos Vilniaus mokytojų namų mišrus choras „Bel Canto“, vadovaujamas meno vadovo ir vyriausiojo dirigento Artūro Dambrausko.

Ceremonijos metu „Bel Canto“ sugiedos Lietuvos valstybės himną, atliks Baltijos šalių vienybę ir patriotizmą simbolizuojančią dainą „Bunda jau Baltija“, o su dainininku Marijonu Mikutavičiumi –   jo žymųjį kūrinį „Ar mylit ją Jūs?“.

„Mums didelė garbė dalyvauti šio paminklo, skirto kovai už nepriklausomybę atminti, ir laisvės bei vienybės simbolio ateities kartoms atidengime. „Bel Canto“, palaikydamas paminklo iniciatyvinės grupės ir Lietuvos žmonių idėją, savo dainomis ragins nepamiršti vienybės vertybių, padėjusių Lietuvai išsikovoti laisvę“, – teigia choro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas A.Dambrauskas.

Choro nuotr./Choras „Bel Canto“
Choras „Bel Canto“

Vilniuje, Konstitucijos prospekto ir Geležinio Vilko gatvės sankirtoje palei transporto žiedą, įrengtą skulptūrą „Laisvės kelias“ atidengs iniciatyvinės grupės nariai ir burtų būdu išrinkti 21 projektą parėmęs pilietis.

„Laisvės kelio“ atidengimo ceremonija – ne pirmas reikšmingas muzikinis projektas, prie kurio prisideda „Bel Canto“. Vilniaus mokytojų namų mišrus choras liepos mėnesį dalyvavo koncerte „Tauta tvirta tartum pilis“, skirtame didžiajai Žalgirio mūšio pergalei paminėti, o šeštadienį, spalio 23 d., taip pat dalyvaus Vilniaus rotušėje vyksiančioje nacionalinio bendruomenių konkurso „Tikime laisve“ laureatų paskelbimo ir apdovanojimų ceremonijoje. 2010 m. lapkričio 6 d., šeštadienį, Šv.Kotrynos bažnyčioje choras „Bel Canto“ surengs solinį metų ir debiutinio kompaktinio disko pristatymo koncertą „Vakaras su Bel Canto“. 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min